Honda GL1200 GoldWing (1987)

Vlastník Tomis69
Vloženo 24.1.2019
Aktualizováno 5.5.2022

Vloženo: 14.06.2020, Uskutečněno: 14.06.2020, Zhlédnuto: 38x

Tak kočičku mám doma po velkém servisu.Bylo bohužel odhaleno více problémů, než jsem čekal. Nejprve jsem potřeboval vyřešit to, že byla úplně tvrdá zadní kyvná vidlice.Takže bylo vyměněno ložisko, které bylo totálně zarezlé, tlumiče byly přeplněné olejem a musela být vyměněna i zadní pneumatika, protože byla strašně oskákaná. Při tom však byl odhalen největší problém...část rámu pod motorem byla prasklá a shnilá. Díky šikovnosti mechanika byla tato část vyrobena nová. Dále byla vyměněna zkorodovaná část výfuku a jeho přetěsnění. To byly ty nejzásadnější věci. Pak ještě výměna oleje a svíček.
Toto vše mi dělal kamarád, šikula a machr v jedné osobě-Brougham. Jemu patří čest a sláva
Doma jsem ještě nainstaloval druhý držák antény a vyměnil plexi štít za nový-čirý. Byl tam původně kouřový, přes který nebylo nic vidět.

• Nestartuje

Sednu na motorku, zapnu klíček, zmáčknu spojku, zmáčknu tlačítko startéru...a nic. Ticho. Minuta přemýšlení...vše elektrické funguje jen startér ne. Otevřu kastlík s baterkou, vedle ní je solenoid startéru. Poklepu na ně

Typ: Oprava
    Vloženo: 13.08.2022
    Uskutečněno: 13.08.2022
  • Trápení se spojkou

Asi se stává zvykem že kočička na jaře stávkuje. Po loňském trápení s brzdou se letos rozhodla pro nefunkční spojku. Tak jsem objednal sadu vnitřností na repasi spojkového válečku. Asi tam vše bylo původní těch 35 let. K

Typ: Oprava
    Vloženo: 05.05.2022
    Uskutečněno: 05.05.2022
  • Výlet za Laďou

V pátek jsme podnikli s naším pejskem Amálkou výlet (170km) za Laďou. Měl jsem trochu obavy, jak Amálka zvládne tak dlouhou cestu. Zatím měla na motorce najeto jen asi 70km. Zastávky jsem naplánoval po 70km aby se protáh

Vloženo: 02.08.2021
    Uskutečněno: 31.07.2021