Honda GL1200 GoldWing (1987)

Vlastník Tomis69
Vloženo 24.1.2019
Aktualizováno 5.5.2022

Vloženo: 20.05.2019, Uskutečněno: 19.05.2019, Zhlédnuto: 15x

V neděli jsme s kamarádem podnikli výlet do Pekelných dolů. Je to moc pěkné místo.Bylo pěkné počasí a tak jsme si hezky poseděli u kávy s výhledem na motorky,motorkáře,motorkářky Jak tak v klidu sedím a relaxuji, tak jsem si uvědomil, proč se mi tam líbí. Ke všem těm pozitivním dojmům se totiž přidal ještě jeden. Uvědomil jsem si, že tam nebeká žádné rádio, jak bývá zvykem skoro všude. Při odjezdu jsem musel svoji těžkou kočindu vysoukat z chumlu motorek. Bylo to sice pozpátku ale z kopce, takže to šlo. Motorek tam bylo fakt dost. I hodně Poláků a Němců.
Bylo to fajn.

• Nestartuje

Sednu na motorku, zapnu klíček, zmáčknu spojku, zmáčknu tlačítko startéru...a nic. Ticho. Minuta přemýšlení...vše elektrické funguje jen startér ne. Otevřu kastlík s baterkou, vedle ní je solenoid startéru. Poklepu na ně

Typ: Oprava
    Vloženo: 13.08.2022
    Uskutečněno: 13.08.2022
  • Trápení se spojkou

Asi se stává zvykem že kočička na jaře stávkuje. Po loňském trápení s brzdou se letos rozhodla pro nefunkční spojku. Tak jsem objednal sadu vnitřností na repasi spojkového válečku. Asi tam vše bylo původní těch 35 let. K

Typ: Oprava
    Vloženo: 05.05.2022
    Uskutečněno: 05.05.2022
  • Výlet za Laďou

V pátek jsme podnikli s naším pejskem Amálkou výlet (170km) za Laďou. Měl jsem trochu obavy, jak Amálka zvládne tak dlouhou cestu. Zatím měla na motorce najeto jen asi 70km. Zastávky jsem naplánoval po 70km aby se protáh

Vloženo: 02.08.2021
    Uskutečněno: 31.07.2021