Honda GL1200 GoldWing (1984)

Vlastník mikni
Vloženo 10.4.2013
Aktualizováno 10.4.2013

Byla to výborná a moc hezká motorka,ukázala nám kus Evropy.

První dojmy - První dojmy byly užasné,ale později chyběla zpátečka obvzlášť ve dvou.Velký zavazadlový prostor jak dělaný na delší cesty a kufry,které se plnily shora se mi zdály daleko víc praktické,než u následného GW 1500.

Po silniční Suzuki GSX ,kdy už jsem se nabažil solo ježdění jsme se rozhodli cestovat.Stále chybělo místo na uložení "krámů" a i posed při delších cestách á la křeslo začal chybět a volba padla na Goldwingy.Ovladatelnost byla vcelku dobrá i se spolujezdcem i když na tu váhu si člověk musel zvyknout,zpátečka dost chyběla.Brzdy nebyly nikdy nic moc,spotřeba kolem 6l/100,poruchy v normále ,musel se dávat pozor na stav Aku,špatnou baterií jsem zničil regulátor napětí,který stál balík, asi jako všechny díly na všechny typy Goldwingů. Později mi začala prokluzovat spojka,práce s výměnou lamel byla doslova katastrofická a přesahovala moje možnosti,motor ven to je asi něco jako u auta.Dostupnost ND vynikající a asi ještě i dnes.Motocykl je stavěn vysloveně na dlouhé cesty a jeho účel je především coby dálniční stroj.Zacpané město mu nevoní a je to spíš o potácení, obvzlášť s plnými kufry a spolujezdcem.Goldwing je hlavně o srdci a ani dnes bych se ho ještě nebál a docela bych se ještě jednou rád povozil.

naháčnahatej
naháčnahatej napsal 09.12.15 v 22:28 4b.

No Gold Wing je typické homomoto pro 4% hošany kteří chtějí vypadat drsně jako pořádní chlapáci.
To je tak za 4 bodíky Puso

JirkaaMartina
JirkaaMartina napsal 19.03.14 v 17:54 10b.

Je nádherná

PLJARDA
PLJARDA napsal 16.08.13 v 19:07 10b.

krasavec

bobisud
bobisud napsal 27.05.13 v 19:20 10b.

Boža
Boža napsal 10.04.13 v 20:52 10b.

Krásný stroj za 10 bodů