Suzuki GSF 1200 Bandit (2004)

Vlastník Alfonc
Vloženo 17.11.2018
Aktualizováno 17.11.2018

Byla to krátká známost. Vůbec mi ta motorka nesedla, takže jsem jí obratem prodal

První dojmy - Strašně silná mašina! Zátah jak lokomotiva a ten příděl síly nekončí a nekončí. To je ale asi tak vše, co to umí. Nezatáčí, nebrzdí, nesedí mi

Koupil jsem jí od známého a celkem na rychlo. Prodal jsem Inazumu 750 a chtěl koupit Inazumu 1200, ale najednou žádná nebyla. Za dveřmi bylo Brno a každoroční návštěva motoGP a já najednou neměl na čem. Kamarád mi dal kontakt na známého, který si koupil Bandit 1200 S a hned to poslal do křoví a tak z eSka udělal eNko. Slovo dalo slovo a já měl na čem do Brna. První, co mě dostalo, bylo jak i ve dvou ta motorka jede jak tank. Ale Brno bylo trošku na knop a tak jsme ten rok jeli po dálnici a tam byl Bandit super. Co mě zaskočilo jako první, že 500 km Brno a zpět, klesla hladina oleje v motoru pod min. To jsem vážně nečekal. Když jsem opustil dálnici, najednou nešlo zatočit. A když už jsme dostal Bandasku do náklonu a chtěl si jen lehce přibrzdit, okamžitě se ta mrcha těžká snažila narovnat. Už se nedivím, že jí poslal předešlý majitel do křoví. A ty šestipístky na předku, to bylo takové to nic nic a pak kous! Fakt nečitelné. Třeba jsem měl špatný kus, protože všeobecně je B12 velmi oblíbená motorka, ale proč jezdit na pivovarký kobyle, když můžu mít Arabského plnokrevník a tak jsem po 2 měsících a 3.000 km trápení prodal a koupil Hornet 900.

Pedl
Pedl napsal 13.10.21 v 15:46 10b.

Asi jsi koupil trochu horší kus, olej by tak rychle mizet neměl, zatáčet by to mělo (ikdyž né jako třeba hornet 600) a nebrzdí to špatně (stav brzd je u mnoha motorek individuální věc, většinou špatný servis). Ale aspoň se ti líbil zátah motoru

nejedlak
nejedlak napsal 11.12.18 v 16:57 10b.

moc pěknej Bandit,no jo hold každému sedne něco jiného

Čadil
Čadil napsal 18.11.18 v 09:07 10b.

pěkný Bandit,škoda jen,že jste se vzajemně víc neočichali