Honda CRF 250L (2017)

Aktualizováno 16.6.2020

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 37 záznamů

Maho
Maho napsal 03.01.22 v 11:25 10b.

pěkné

cong156
cong156 napsal 24.05.20 v 12:47

Supr! Dobře, że ukazuješ potenciál těhlech strojů. Kdy v našich končinách musí mít údajně adv bajk minimálně 600ccm a nejlíp přes 200kg . Ať se daří.

Kabčo
Kabčo napsal 27.11.19 v 16:22 10b.

sego13 tiež som videl tiež som si aj myslel že je to preklep ale keď si kamoš bral CRF250L z hondy v žiline a spýtal sa na cestovanie tak tuto Erbe poslúžil ako reklama a ukážka že to ide a to blo tuším 2roky dozadu teraz mám CRFku aj ja

sego13
sego13 napsal 10.10.19 v 23:18 10b.

Videl som na bazosi inzerat s 83 000 km najazdenymi, myslel som ze to je preklep o jednu nulu ale zjavne nebol :)

remekson
remekson napsal 28.02.19 v 15:28 10b.

Jako že za dvě sezony jsi najezdil 83 000 km. To teda smekám a hluboko se ukláním. A taky blednu závistí kolik máš času na ježdění. :)
No jo motorky jsou prostě na ježdění.

HondaOK
HondaOK napsal 06.01.19 v 20:42 10b.

Klobouk dolů před takovým km nájezdem do takových dálek na tomto motokole.

Pedl
Pedl napsal 12.12.18 v 20:27

Super, taky o téhle motorce uvažuju

erbe napsal 25.11.18 v 17:08

@Stanooo> v šedej trubke je komplet výbava pre prípad defektu. Lepenie, bicyklová pumpa, 3x montepáky + náradie. No a ešte nejaké drobnosti ako eskapásky, rukavice a pod.

Stanooo
Stanooo napsal 25.11.18 v 17:02

Pro daný účel skvělý stroj :).
Rád bych se zeptal co vozíš v té šedé trubce.

erbe napsal 07.11.18 v 14:37

@mRKEF> Turecko bol len tranzit. V Oltu som bol ubytovaný len preto, že pršalo a bola zima (na konci júna v Turecku!!) Na hrad som skutočne nemal v pláne ísť Snažím sa zosmoliť nejaký cestopis klasicky, ale tento rok to nebolo úplne ono podľa predstáv a plánov, tak je to také nie moc zaujímavé. Uvidíme

mRKEF napsal 07.11.18 v 07:24

Díky za odpověď. Plně souhlasím s volbou motorky. Taky jsem názoru, že méně je více. Se spotřebou mám stejnou zkušenost - i když jezdím off, jsem na cca 3,55l.

Letos vidím padlo nějaké Turecko . Turci o tobě píšou, že jsi byl zklamán ze zavřeného hradu Oltu :D. Teda pokud to google přelouskal dobře.

erbe napsal 06.11.18 v 22:42

@st11> ono malý kašpárek ... Ja som tiež kedysi klasického cestovného Behemota mal a už nikdy viac. Nech si každý jazdí na čom chce ale podľa mňa to je dobré leda tak na Nordkapp pekne po asfalte... V niekoľkých prípadoch sa ku mne na cestách pridali rôzne ťažké stroje (1200GSA, 800GS, V-Strom, Transalp) a minimálne v 2 prípadoch to boli jazdci s mnohoročnou MX/enduro históriou, ktorí sú ďaleko lepší piloti ako ja. Akonáhle sme ale boli mimo asfalt, tak ja som ich musel vždy čakať a naopak museli čakať oni mňa keď som sa len tak vybral niekam pozrieť, kde sa im to s ťažkým strojom riskovať nechcelo. Na CRFke je to radostný prieskum. Veľký stroj prejde veľa keď vieš presne do čoho ideš. To ale pri potulkách kade-tade proste neplatí. Ale jako nech si každý jazdí na čom chce však

@mRKEF> dík. jazdím primárne podľa papierovej mapy. Samozrejme v telefóne mám GPS s offline mapou. Na cestovné účely Maps.me a na terénne účely TOPO mapy napr. mapy.cz. GPS používam len v prípade, že neviem kam pokračovať. Neodsudzujem GPS, ale nepoužívam ho na navigáciu z bodu A do bodu B, iba ako situačnú pomôcku. To sa spája aj s druhým dotazom. Na PamirTripe som mal len origo nádrž. Model 2017 má iné palivové čerpadlo a iný je aj otvor a uchytenie v nádrži. V tom čase skrátka ešte neboli k dispozícií upravené Acerbis ani IMS nádrže. Viezol som preto so sebou 5L kanister vždy plný a keď som vedel, že nebude dlho benzín, alebo som šiel hlbšie do hôr (Bartang, Kytgyzstan, Mangystau-Kazachstan), tak aj PETky. CRFka skoro nič nežere, ani v extrémnych podmienkach nejde spotreba cez 4,2L. Minimum som mal asi 3 a normálne som mával spotrebu tak 3,5L na 100km. Teraz už mám väčšiu nádrž Acerbis a je to paráda. Kanister som mal so sebou aj tento rok, no bol permanentne prázny. CRFka ma povozila pekne, teraz už to bude slabšie, lebo na naučenie sa som si do terénu kúpil XTrainera a CRFka stojí smutne v garáži. Ale na nejaké Rumunsko alebo TET tu v Európe bude super.

mRKEF napsal 06.11.18 v 14:29

Tak jsem mrknul zatím do 4. dílu. Smekám opět ještě níže. Obdivuji lidi, co na to mají "gule". Sám se vydat do takových končin, kde sebemenší chybička může znamenat i smrt - na to bych osobně neměl. Mě přepadají chmury, když tady zajedu do lesa a nikde nikdo :D. Jsem prostě dost posera a dost se bojím o sebe sama . Dovolím si pár malých otázek:

1) Jezdíš jen podle papíru nebo někdy vytáhneš i GPS nebo něco na ten styl?

2) Nevidím velkou nádrž, ale viděl jsem nějaké petky na moto. Jak řešíš palivo a kolik vozíš s sebou?

Tak ať to jezdí... Pro mě je už neuvěřitelná ta kilometráž - 80 000 za 2 sezony. Já tolik nenajel na motorkách od roku 2000 co mám řidičák :D.

lukasg
lukasg napsal 04.11.18 v 19:08 10b.

top

st11
st11 napsal 04.11.18 v 15:42 10b.

Za mě palec nahoru! Je paráda, když někdo dokáže s malým kašpárkem zahrát velké divadlo

fatman
fatman napsal 04.11.18 v 15:11 10b.

Gratuluju
Velká paráda pane
Nech slúži!

lopata75
lopata75 napsal 04.11.18 v 02:55 10b.

Moc pěkně si užíváš! 👍

erbe napsal 03.11.18 v 19:15

Páni, ďakujem za reakcie! O CRFke ku 100k km plánujem väčší článok, tak to sem prípadne dám.
Nech vám to jazdí

jets
jets napsal 02.11.18 v 20:19 10b.

lehký jezdec na lehké motorce

Fusioon
Fusioon napsal 02.11.18 v 18:54

... top

milass
milass napsal 02.11.18 v 18:12 10b.

Klobouk dolů

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 02.11.18 v 17:41 10b.

Konečně zase někdo kdo umí být borec i bez GS...

atilla3778
atilla3778 napsal 02.11.18 v 17:17 10b.

Dobre ty! Od ty maly mrsky bych takovy vykon/kilometry necekal. Honda nehonda ;)

Omarson
Omarson napsal 02.11.18 v 14:31 10b.

mazec , paráda

pernik92
pernik92 napsal 02.11.18 v 14:27 10b.

Palec za to, že motorku využíváš na 100%

Tifossi
Tifossi napsal 02.11.18 v 13:00 10b.

velmi inspirativni! a respekt k motorce i majitelovi!... jde videt ze mene je nekdy vice!

callowsick
callowsick napsal 02.11.18 v 12:43 10b.

úžasný

chrochtato
chrochtato napsal 02.11.18 v 10:52 10b.

hodne slusny

Mig_35
Mig_35 napsal 02.11.18 v 10:07

ty vole jdi do pr... jestli si myslíš, že se na to budu dívat naráz, musím taky něco dělat
ok super, mrknu na to o víkendu, ale první dvě jsem sjel bez přestávky a přeskočil bych hned na Pamír ale radši si to vychutnám celý

8547854
8547854 napsal 02.11.18 v 09:54

super, jedna s hvězdou.
pobavil mě tvůj komentář z minulého týdne. Rozepíšu se později - BO není ČAS
10 b

erbe napsal 02.11.18 v 09:10

Ďakujem. Ja sa tu chlapi inak moc nevyznám... motku som vložil len preto, lebo hľadám nejaký online denník, pretože už nestíham sledovať čo som kedy robil Ja mám inak všetko na motoride.sk

Tu je zoznam videí z PamirTripu - prvé je nuda, málo materiálu, potom by to už mohlo byť zaujímavejšie.

mRKEF napsal 02.11.18 v 08:58

Smekám před dlouhými cestami s tímto strojem.

Také si myslím, že méně je kolikrát více. K čemu 250 kg hovado, které člověk ani nezvedne ze země?

Btw mohl bych poprosit o link na YT?

Mig_35
Mig_35 napsal 02.11.18 v 08:06 9b.

mám rád jezdce "tunery":) sakra chtěl jsem dát desítku ale ukliknul jsem se na devítku:(

Seznam
Seznam napsal 02.11.18 v 07:53 10b.

věřím, měl jsem ji

KaMo_cz
KaMo_cz napsal 01.11.18 v 20:58 10b.

Skoro neuvěřitelné, že se na tom dá jezdit. Dnes to skoro vypadá, že kdo nemá mastodonta na silničních gumách, tam se nikam nepodívá

Taky si chci pořídit malé enduro, váhám mezi tímto a AJP. Tohle to zas vrátilo k Hondě.

erbe napsal 29.10.18 v 22:21

Je to tak. Táto motorka sa Honde veľmi podarila. Už nech tam len konečne napchajú aspoň ten upravený motor z CB300. Mohlo by to pomôcť s najzásadnejším problémom a síce nízkym výkonom.

DejvGSR
DejvGSR napsal 29.10.18 v 06:56 10b.

Sledoval jsem tvá videa na YouTube. Právě ona mě inspirovala ke koupi téhle malé muly od Hondy. Neuvěřitelný dříč, soumar, podceňovaný stroj. Přitom je s ním tolik zábavy a tak nízké provozní náklady. Máš můj obdiv za neuvěřitelné cesty na východ.Samo, bez dobrého oře by to nešlo.