Yamaha XT 600 E (1993)

Vlastník Macaman
Vloženo 16.10.2018
Aktualizováno 16.10.2018

Motorka je super, koupená s hučící 5kou na opravu. Každý si motorku chválí tak doufám že budu taky spokojený.

První dojmy - Je to hravé enduro, ovladatelnost dobrá, když ji člověk pomůže jde klidně na zadní. Jde nádherně odspodu a první cesta s ní mě bavila, kličkování mezi auty atd. Do kopce jela bez problému 100km/h. V terénu je to s ní sranda, jak jde odspodu tak není potřeba tolik řadit.

Tuhle motorku jsem vybral kůly její pověsti, dobrý stroj který nikde nenechá a pěkně jede. Projel jsem se s ní jen jeden den, teď se chystá na opravu převodovky, hučí 5 rychlost, snad se podaří opravit za nějakou rozumnou cenu. S tímto problémem jsem ji koupil od kolegy, samořejmě tomu odpovídala cena. Moc jsem na ní zatím nenajel, snad se to další rok zlepší až bude převodovka OK, mam jí spíše na ježdění kolem komínu, na delší cesty bych jí asi nebral, raději bych vzal sou druhou- BMW F650ST. Na motorce není žádné místo na věci (lékárničku atd.), čekal jsem že se něco bude moc dát pod sedadlo, ale to taky nejde. Jsem zvědavý na spotřebu, minulý majitel říkal že si vezme 6l/100, doufám že budu jezdit za míň.