Moto Morini Granpasso 1200 (2010)

Vlastník fsmoula
Vloženo 3.6.2018
Aktualizováno 7.7.2020

No má dosti neotřelý disain na to že je z Itálie . Zato vám to vrátí když jí projedete .

Ducati Multistrada 1200: Cena
Aprilia Caponord 1200: Můj mechanik ji nedoporucil
Moto Guzzi Stelvio 1200: Moc těžká

První dojmy - No začalo to loni v červenci cesta do Itálie z kamarádama, už jsem tam byl dvakrát na monstru 1100s . Měl jsem mít půjčenou Multistradu 1200s ale to neklaplo ? tak jsem musel jet na svém Monstru , takovou délku na něm už ne. Takže je třeba se podívat po něčem pohodlnějším .

Motorku bych doporučil pro - Není vhodná pro menší postavy pod 180 a nezkušene motorkáře.

Hledal Jsem něco pohodlnějšího . Jezdí se na ní super nefouká na vás teda tak do 150 potom už fouká ale dá se to přežít. Brzdí super až Mně to překvapilo no Brembo, je znát ta výška je to koza. Motor je super nemá teda 150koní jako MTS 1200 mně to vyhovuje.
Servis zatím jenom základní olej nové pneumatiky řetěz byl ok. Když jsme přijeli z Itálie domů tak začala rosit přední vidlice opraveno takže ok.
A cestování zatím Super v květnu Jeseníky a na pohodu . Jezdí převážně jen po asfaltu, se správnýma pneu zvládne i lehčí terén ale to nejezdím. Tak máme zimu a mužu doplnit recenzi. Motorka opravdu funguje super, jenom bojuji z výškou sedla bohužel Jsem malí a musím dávat pozor kde zastavím. Podvozek je naladěn spíše sportovně takže je dost tvrdý ale přesný padá do zatáček super a nemusíte jí přemlouvat, ta přední 19 opravdu funguje. Ale cítíte každý šutr na rovném asfaltu to je super. Motor je parádní nechá si dost líbit dole je takový vlažný do 4000ot nad touto hranicí to je jiná až do omezovače. Dost vibruje do stupaček a na delších cestách to je nepříjemné. Vzpřímená pozice jezdce a zvýšená řidítka o 2cm příjemně zalomené nohy z prostornou sedačkou zaručují slušné cestovní ambice. Brzdy teda fakt fungují super hlavně zadní brzda.

Ozzy_
Ozzy_ napsal 02.11.22 v 13:18 10b.

Šílená obluda. Ale i tak dávám za deset

masetka
masetka napsal 15.09.22 v 14:53 10b.

Dobrý den, ahoj, sháním radu poradu jak snížit tuto motorku, aby byla i mně, skoroprckovi. Uměl byste mi prosím poradit?

sushi7474
sushi7474 napsal 27.04.21 v 21:31 10b.

Mann
Mann napsal 05.10.20 v 17:39 10b.

Italové se toho prostě nebojí

findejs1310
findejs1310 napsal 23.07.20 v 08:16