Honda CB 750 (1997)

Vlastník takyněkdo
Vloženo 19.3.2018
Aktualizováno 19.3.2018

Koupil jsem si Hondí spolehlivost .Někde jsem četl že první motorka na světě se čtyřválcovým motorem byl typ Honda CB.

Suzuki GSX 750: důvod neuveden

První dojmy - Ještě poctivě vyrobená,trochu zanedbaná-řetěz,brzdy,bater ie dlouho stojicí krasavice vyrobena v roce 1997 koupená v čr s najetým 36 000km.Celkově moc pěkná zachovalá moto.

Chtěl jsem klasickou motorku,náhač.Jízda je na našich cestách s touto motorkou komfortní.Motor je takový převaleč který jede kopec nekopec :D,spotřeba ve dvou kolem 6l na sto,co mě dost vadí tak je hvízdající přední brza a vyšší hmotnost,je potřeba si zvyknout.No a co jsem udělal hned první sezonu tak jsem vyměnil žárovky-půl motorky nesvítilo,brzdovou kapalinu,řetězovku,zadní destičky,svíčky NGK,olej Repsol 10w40 a filtry,musely se vyčistit karburátory protože motorka dlouho stála,seštelovat spojka,ještě jsem pro jistotu vyměnil spojkové lamely pružinky,co si pamatuju tak lamely byly jako nové ale nějaký ten plech byl spálený..Asi když se předchozí majitel učil jezdit tak jí dával co proto:D Motorku jsem doplnil o originální nosič s plotnou Honda.Cestování je příjemné.Co by mohlo být pro mě lepší tak o něco víc hlučnější origo výfuky,menší hmotnost a 6 stou rychlost.

MARTINKA2002
MARTINKA2002 napsal 26.03.18 v 19:17 10b.

Jasných 10 bodů, bez přemýšlení. Přeji hodně ujetých kilometrů bez nehod

5157
5157 napsal 26.03.18 v 08:44 10b.

Krásná motorka

dydzej
dydzej napsal 26.03.18 v 08:14 10b.

holtík
holtík napsal 21.03.18 v 12:39 10b.

Správná volba. Honda je prostě Honda. Jasných deset.

milec
milec napsal 20.03.18 v 06:58 10b.