Suzuki GSF 1200S Bandit (1996)

Vlastník Babalo
Vloženo 18.8.2017
Aktualizováno 18.8.2017

Byla to moje první velká motorka. Velice rychle jsme se spolu sžili.

První dojmy - I když holka v letech, temperamentu na rozdávání. Navíc krásný zvuk

Motorku bych doporučil pro - Dle mého je to stroj, který je dobrý pro každého, kdo začíná s velkým objemem motoru. Dobře rozložený průběh dostatečně vysokého točivého momentu, výkonu přiměřeně. Ovladatelnost dobrá, stroj padnoucí velice rychle do ruky.

Jak jsem již zmínil, byla to moje první velká motorka. Přistupoval jsem k ní s velkým respektem. S každým kilometrem jsem ale byli většími kamarády a jízdu vždy moc a moc užívat. I když "holka" starší, vůbec jí to neubralo na kráse a temperamentu. Navíc měla krásný zvuk zejména pokud jsem ji "dal pořádně napít". Pro mě to byla střela a každé zatáhnutí bylo vždy doprovázeno velkou dávkou adrenalinu. Nakonec jsem ji ale nemohl mít dlouho, ... bohužel. Důvodem byla technická závada na převodovce. Na příznaky problému jsem upozorňoval hned od samotného počátku. Nakonec si ji prodejce vzal ode mě zpět. Byla to pro mě velká rána. Najednou nebyla žádná motorka a mě se chtělo tolik jezdit.