Honda CBF 1000 (2009)

Vlastník Happi
Vloženo 20.3.2017
Aktualizováno 20.3.2017

No co vám mám psát. Jestli jste někdy jeli na Hondě, tak víte a vy co jste na žádné nejeli, tak se na ni projeďte .

První dojmy - Dohodli jsme se, že mi ji na odpoledne půjčí jeden známý, který se ji chystal prodat.. Hned po nasednutí jsem věděl kde co je. Ovládání fungovalo bezvadně a s motorkou jsem byl sžitý během prvních 5 km. Vrátil jsem se s najetými 160 km s úsměvem od ucha k uchu a věděl jsem, že ji musím mít. A taky že jo. Byla moje :-)

Motorku bych doporučil pro - Motorka se hodí pro každého, kdo hledá nenápadného anděla s ďáblem v těle.

Doplňky na motorce - zásuvka 12V, vyhřívané rukojeti Oxford, padací rám SW motech, prodloužení předního blatníku, zadní blatník v laku, centrální stojan, 3x kufr Givi, alarm

Tuto motorku jsem si vybral hned po první projížďce, kdy mne nadchla charakteristika motoru, její obratnost, pohodlí a posez.

Po třech sezónách v sedle tohoto stroje můžu říct, že jsem si s ní užil hodně zábavy. První sezónu najeto 11.000 km. Krátké vyjížďky po práci, víkendy nebo i dovolená mimo ČR. Obratná ve městě, rychlá na dálnici a na Mosteckém okruhu se také neztratila. Motor táhnul už od nízkých otáček a brzdy byly dostačující.Pro moji potřebu jsem si podvozek naladil. Při jízdě ve dvou už byla trochu houpavější, ale při cestovních rychlostech vše v rámci mezí. Nezlobil bych se za širší řidítka, scházela možnost domontování tlumiče řízení, který by se občas hodil, ale vše je jen o zvyku. Servisní interval 12.000 km je dostačující. Sppotřeba se pohybovala stále kolem 5,5l/100km.
Je ůplně jedno na jak dlouho ji vytáhnete z garáže. Na silnici se cítí dobře všude.