Aprilia Atlantic 500 Sprint (2006)

Vlastník JPechy
Vloženo 18.3.2017
Aktualizováno 7.3.2019

Výborný maxiskútr na jízdu do práce, projížďky a výlety

Suzuki AN 650 Burgman: Aprilka se mi líbila víc
Honda Integra: Pro mě malý a nepohodlný

První dojmy - Atlantic mě překvapil svojí svižnou a pohodlnou jízdou. Dobře se mi ovládal a cítil jsem se na něm dobře. Prostě mi padnul, tak nějak k tělu.

Motorku bych doporučil pro - Úplně pro každého kdo není náročný. Dobrý pro začátečníky i pokročilé.

Doplňky na motorce - zadní kufr

Je to můj defakto první silnější stroj. Jako mladej sokolík jsem jezdil na Jawa 20 a tímto to taky skončilo. Pak se naskytla příležitost mít skútra 125 ke skupině B. Tak jsem neváhal a hned jsem si pořídil Maxona Ardoura 125. Dobrý, byl jsem spokojenej, ale...? Bylo to prostě nějak málo. Zamyslel jsem se a na "starý" kolena jsem si v r.2015 udělal neomezený A. Od bratra jsem koupil Aprilii Atlantic 500 sprint a jen zíral co dokáže. Začli jsme jezdit se ženou nejdřív na krátké projížďky a malé výlety. Za chvilku jsme se osmělili, koupil jsem brašny, výbavu a začli jsme jezdit na dvoudenní výlety. Oba si nemůžeme vynachválit pohodlí, které nám skýta tento stroj.
Jelikož začínáme jezdit dál a dál a čím dál víc a víc. poohlížím se po novém stroji (nějaký cenduro). Mojí Aprilku budu na jaře 2019 prodávat :,-( . Bude se mi po ní hodně stejskat. Supr stroj. Ale co se dá dělat, to holt je vývoj.
Konečně jsem se odhodlal a Aprilku dal do prodeje, moc se mě nechtělo, tak jsem otálel, ale nedalo se nic dělat. Dva stroje doma mít nebudu.
Tak Aprilku jsem dnes prodal (6.3.2019). Alespoň to vypadá že se dostala do dobrých rukou.

JPechy
JPechy napsal 06.02.19 v 11:10

Dík. Ale teď začínám mít novou lásku i když nostalgie k Aprilce je veliká. Pořád jsem se neodhodlal dát inzerát abych jí prodal.

vlk25
vlk25 napsal 04.02.19 v 08:51 10b.

Jde ti pěkně k pleti

JPechy
JPechy napsal 29.01.19 v 05:51

Tak moto už mám od podzima a právě pořád řeším jestli si Aprilku nechat nebo ne . Je to spolehlivej stroj, ale teď se spíš těším na jarní moto vyjíždky a bojím se že zůstane nečině stát v garáži.

mokomido
mokomido napsal 28.01.19 v 21:04 10b.

Hezký kousek ,také jsem řešil zda moto či skútr. Nakonec jsem si skútr nechal a koupil jestě moto. Teď dle chuti využívám obojí

JBaxa
JBaxa napsal 09.07.17 v 16:58 10b.

O tomto stroji jsem taky uvažoval, ale nakonec jsem skončil u jiného. Jelikož tento skutr znam osobně a vím jak jede, tak nemůžu jinak než 10b.