Suzuki GS 500E (2004)

Aktualizováno 10.12.2019

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

CharlieRose napsal 06.08.17 v 17:35

GS 500 je na ruční manipulaci opravdu v pohodě, ikdyž také jsem ji jednou sundaval z hlavního stojanu a naklonil ji více od sebe a už jsem ji neudržel (naštěstí spadla do trávy). Před tím co jsem jezdil na Pionýru, tak toho jsem vzal pomalu do náruče.
Jinak na vyzkoušení se můžem domluvit, sice směrem na Klatovy moc nejezdím, ale rád udělám projížďku.
Napiš přes SZ kdy míváš čas.

Oki
Oki napsal 05.08.17 v 14:27 10b.

Krásně jsi to napsal a tak máš ode mne 10 bodů. Taky nejsem žádný čahoun a navíc starej dědek, který po této malé a lehké motorečce pokukuje. Jezdil jsem několik mašin - Jawa 350, Jawa 500 OHC a poslední byla Honda 700 Deauville.Koupil jsem jí dobře od kamaráda co propil papíry,ale ne zrovna vhodná pro mne.
Těžká a dost vysoká bestie, kterou jsem v počátku dával jen stěží na hlavní stojan a manipulace na místě byla za trest. Pouze ten kardan byl u ní dobrej. Za rok jsem jí prodal a nyní mi u mašiny zajímá už vždy jen váha a výška sedla. Koukám že jsme skoro sousedi, mohl bych se na ní někdy mrknout a taky si sednout, jak došáhnout nohama na zem ? Díky za odpověď.
Oskar (Kolinec) 777 308 318

CharlieRose napsal 15.02.17 v 19:21

Mr.Kev - až na ten regulátor jsem to nenatlačil, ale díky za upozornění. Ještě se na to raději podívám, aby jsem tam kolem toho regulátoru měl pro jistotu více místa kvůli jeho chlazení.

Mr.Kev
Mr.Kev napsal 15.02.17 v 10:46 10b.

Krásná motorka , taky jsem rval potřebné věci do prostoru boční kapotáže, ale někdo mi nedoporučil zacpat tím regulátor dobíjení, který je na boku a má pasivní chlazení, tak jenom na to bacha, pokud ho tam máš taky.

kovotep
kovotep napsal 13.02.17 v 18:45

to mi povídej,mám ji ve sklepě,chodim vokolo ní jak mlsnej kocour a ta zatracená zima nekončí!

kovotep
kovotep napsal 13.02.17 v 18:42 9b.

pěknounká klasika vzducháč,pro nás dříve odrostlé akorát,vím o čem mluvíš, já si loni taky tak udělal radost -tak at slouží suzukáři!

CharlieRose napsal 13.02.17 v 18:26

Ahojky, díky za přání. Už aby bylo teplo, letos je ta zima dlouhá - už jsme tomu odvykli.
A až budou hezčí panorámata, tak sem dám i víc foto.

spike-cz
spike-cz napsal 12.02.17 v 19:18 10b.

Lys
Lys napsal 12.02.17 v 18:54 10b.

At Ti dělá radost!

Milan1963
Milan1963 napsal 11.02.17 v 21:23 10b.

Slušný, osvědčený stroj. At' Ti dělá jen radost.