Yamaha XV 535 Virago (1994)

Vlastník AJenkins
Vloženo 8.2.2017
Aktualizováno 28.3.2018

Konečně jsem se našel. Tahle je motorka je pro mě ideální. Klidné pohodové cestování.

Motorka koupena od FIRMA:Jan Moravčík - Motoboardel (Chomut - S prodejcem jsem byl více méně spokojený, až na pár nedostatků. Domluva ze začátku super, vstřícné jednání, domluva, ochota mi přidat navíc věci na motorku. Vyřídil povinné ručení, přepis, dokonce i dovoz. Bohužel motorka nefungovala úplně tak jak měla (nefunkční blinkry, světla, dokonce někde chyběly i šrouby!). Bohužel jsem u předání nebyl, ale moje přítelkyně. Naštěstí to nebyly nějak zásadní věci, ale přesto nemůžu nemůžu dát kladnou zkušenost.

Kawasaki EN 500: Nemá to jen motor do V přeci a ten zvuk mi prostě neseděl.

První dojmy - Přecházím z endura, takže první dojem byl takový divoký. Bylo to najednou nízko, jinak řidítka, z jednoválce na dvouvál, ale pár km a vše super.

Chtěl jsem motorku na cestování, ale i na to abych prostě na ní sedl a jel si vyčistit jen hlavu. Na cestování jsem měl Suzuki XF 650 Freewind, ale ten už není jen na takové to bubláníčko kolem komína a spíš mi lahodí zvuk dvouválce než jednoválce.

Zprvu jsem si musel dost zvyknout na řídítka a nízký posez, ale to se podalo po pár kilometrech v sedlech. Co se týká pohodlí, tak si připadám jak v křesílku, jen zadní tlumiče mi přijdou krapet tužší, takže si budu muset pohrát s nimi.

Těším se, až letos vyrazím na silnice a protáhnu jí někam dost daleko. Proč zrovna letošní jaro 2017 musí být za tak dlouho :(

Boža
Boža napsal 14.02.17 v 20:19 10b.

Pohodový čopřík za 10 bodů

XPALIC
XPALIC napsal 14.02.17 v 14:47 10b.

bortl
bortl napsal 12.02.17 v 20:19 10b.

Pěkná virgule

Lubos_
Lubos_ napsal 12.02.17 v 16:55 10b.

Ať ti jezdí

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 09.02.17 v 23:35 10b.

Super kus gratulejšn.