Aprilia Dorsoduro 750 (2008)

Vlastník Maerek
Vloženo 20.11.2016
Aktualizováno 4.12.2016

Výstižně popsat tuhle motorku ? To jde ?

První dojmy - Z prvních dojmů, strašlivej randál z Mivváků bez vložek a sčím jsem se nemohl skamáradit byl neutrál, jinak docela cajk.

Doplňky na motorce - Při koupi : Laďáky Mivv, led parkovačka, led osvětlení spz, držák spz DPM Race by Aprilia
Mé doplňky : Led blinkry Arrow, zrcátka Kaba, xenon 55w

Proč jste si vybral tento stroj?
Jednuduše, podívejte se na ní a máte jasno.
Najeto mám uplnou tužku, uvidíme co holka předvede přístí rok.
Jízda po městě na pohodu až na vyhřívání sedačky zadarmo cehož se docela bojim v létě, motor krásně brblající dvouvál do V, podvozek v době koupi byl nastaven na sportovno takže docela tvrdost, už jsem to rozšteloval do standardu a motorka značně změkla, nicméně nejel jsem, váha oproti fmxu co jsem měl předtim, tak dorso je nepatrně těžší, úložný prostor .. je tam náradíčko a to je tak všechno co se tam vejde, spolujezdec mi vždycky akorát odjížděl ze sedačky, spotřebu klučina povídal 4,5, osobně nevím, servisní interval 20k oproti fmx každý 3k docela velikej skok, servis... měla by mít holka novej starter, nový čidlo nasávanýho vzduchu a já doufám že kromě provozních věcí nic měnit nebudu muset...

Maerek
Maerek napsal 08.12.16 v 22:48

Díky hošani jo proti fmxu je to kapánek už jinde..

Rob187
Rob187 napsal 08.12.16 v 12:00 10b.

za mě jasných 10b

Bařislav
Bařislav napsal 05.12.16 v 04:16 10b.

Krásna motorka oproti FMX to už je jiný level jinak přeju at slouží jak má a pohodu v sedle