Triumph Tiger 1050 (2006)

Vlastník GODZILAK
Vloženo 31.7.2016
Aktualizováno 14.8.2017

anglický všeuměl.a ten tříválec,to je věc!!!

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I)

Honda CB 1300S: jel jsem už pro druhou a zklamání technickým stavem.asi mi není souzená(ale moc jsem jí chtěl)

První dojmy - při prvním svezení jsem nevěděl co tam mám za rychlost.tahá na všechny kvalty jak kráva úplně od spodu a bez vybrací.i kdyby na té mašině stála půlka věcí za hovno,tak ten motor to zachrání a je důvodem k radosti od kosti!

Motorku bych doporučil pro - motorka je vhodná asi pro každého.umí toho hodně a určitě nezklame výkonem.váha je taky super-ňákejch 200kilo.je pohodlná,nekroutí se,nežere a je sní prdel. péra taky makaj fajn i ve dvou a se 3kuframa,tank báglem a plnou bandaskou.

Doplňky na motorce - moto má laděný homol.výfuck G.P.R.i se svodem.nosiče kufrů GIVI,kufry kappa.nosič topu GIVI.nejvíc nejlepčejší je ale comfort seat od triumphu,takže moje prdel nezažívá středověk! má upravené sání a sport mapu v jednotce.baterie LI-ION.
ode mě dostala přídavné plexi,nástavec stojanu-domorobo,zásuvku na 12v a držák mobilu od SW motech na RAMu.doma zbyl kufr GIVI-sice je z pravěku ale to nemá na funkci vliv.časem navěsím něco víc cool.

nový zábradlí od SW-motech.děkuji mé milované ženě a butchovi s lucianou za krásný dárek k narozkám.
vyměnil sem špatné víčko chladiče(mělo už slabou pružinu a vymačkanou gumu).
sehnal sem originál výfuk,ten bude na cestování lepší.moto s ním jede plynuleji a hlavně: ticho LÉČÍ !!!
17.5.2017- dnes moto přivezena ze servisu triumph angel racing olomouc.kontrola vent.vůlí,rozvodového řetězu,seřízení a diagnostika.vše v pohodě.servisman mě řekl,že v 90000 tak zachovalou motorku snad ještě neviděl.to potěší!

koupen u TASSE v CHRUDIMI.jel jsem původně na CB 1300S 2008,samozřejmě v perfektním stavu.no...byla to 2005 s první registrací 2006 a stručně a slušně řečeno ne v úplně perfektním stavu.a ten ubrblanej a otrávenej technik mě taky příliš radosti neudělal.
tak jsem prohlídl další 3 cébéčka a schlíple konstatoval,tak tady asi ne e?!nic méně jel se mnou kamoš,co je zvědavej jak hyper veverka(zdarec ROMBY) a říká:hele vole tam vzadu je TIGER a vypadá slušně!ten jeho třívál mě už dlouho lákal a můj táta TRIUMPHA měl a byl moc pěkně zpracovanej a jezdil jedna báseň.takže ukecat technika ať ho vytáhne ven,hokna strašná! a natočit.
po nastartování se mě zježily chlupy i na koulích(díky GPRéčku),houpl sem na něj a kámoš říká: ten ti jde ke ksichtu a ten zvuk,ty krááávo!
navíc to byla méně násilná změna z BMW R 1150 GS ADVENTURE.poslal jsem MMS mojí milované ženě a ta: krasavec,schvaluji.(nejsem žádnej podpantoflák,jen tu babu fakt miluju)
o 3 dny později,po návratu ze srazu jsem pro něj zajel s druhým kamarádem(díky BUTCHI),mnou milovaný technik nebyl v práci a byl tam pan majitel.no to bylo jiný kafe.položit prachy na stůl,testovačka,pojistka,převozka a tradá do prdele.
při cestě domů sme se stavili v BB MOTO pro nové rukavice a pan majitel ho chtěl odemě hned koupit.to potěší ale nepřipadá v úvahu!
tak první zážitky z cest:
letos jsme vyrazili na ISTRII.motorka nijak zvláště nevyzkoušená.noty byly teprve 14 dní před odjezdem.
musím říct,že i přez problémy s chlazením-prasklá pojistka sahary,poté zaseklé uhlíky sahary,sem si cestu neskutečně užil.mašina je velmi lehká,dobře se vede v malých rychlostech a ve vysokých je velice stabilní.
vzpřímený posez,podpořený podložkama pod rajdama od MTZ a cestovní sedlo sem opjevoval celou cestu.dokonce si ke mě odložil svůj baťůžek i pan vedoucí a ta byla taky spokojená jak želva(ahoj LUCIANO).takže předpokládané pičování,že sem debil a prodal tak pohodlnou moto jako je GS,se nekonalo.dokonce bych řekl,že tenhle QUCKLY HINCKLEY je ještě pohodlnější.
spotřeba ve dvou se 3 kuframa: dle výpočtu-5.4 na palubáku 6 litrů.zpět se jelo docela svižně,místy i 200 a furt ňákejch 6 l.takže sem v klidu.

nové kufry:víc cóól,víc litrů.na víc krávovin.už se těším na to somrování:hele nevezmeš mě to? ty máš ty velký kufry!

TIGER prodán.koupeno BMW R 1200 GS ADVENTURE

tomixx
tomixx napsal 01.08.17 v 15:21 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.07.17 v 00:51 10b.

Toman87
Toman87 napsal 21.09.16 v 20:19 10b.

Prostě top

MacaCZ81
MacaCZ81 napsal 31.08.16 v 10:18 10b.

ROMBY
ROMBY napsal 15.08.16 v 12:04 10b.

GODZILÁK SI VŽDYCKY UMĚL VYBRAT ! super stoj