Yamaha XT 600 E (2001)

Vlastník vitafree
Vloženo 13.6.2016
Aktualizováno 13.6.2016

Motorka je skvělá do terénu, má nízkou hmotnost a poměrně nízké těžiště. Výkon je pro tyto potřeby pro mě dostačující.

První dojmy - První dojmy byly skvělé. Sice jsem skoro rok nejezdil, ale tahle motorka mi padla Skvěle do ruky. Na poslech krásný tichý motor, motorka nikam netáhne a jízda je pohodová, i v terénu se člověk cítí vcelku jistě. Co se mi naopak nelíbí je páčka zadní brzdy, která je příliš vysoko a páčky na řídítkách, které jsou příliš dole, ale obojí se dá vcelku snadno a rychle doladit pro moje potřeby.

Skvěle do ruky. Na poslech krásný tichý motor, motorka nikam netáhne a jízda je pohodová, i v terénu se člověk cítí vcelku jistě. Co se mi naopak nelíbí je páčka zadní brzdy, která je příliš vysoko a páčky na řídítkách, které jsou příliš dole, ale obojí se dá vcelku snadno a rychle doladit pro moje potřeby. Na silnici to příliš není, ikdyž těch 110 km/h se dá v pohodě udržet a posez je vcelku vpohodě, ale opravdová krása se skrývá až při vjezdu do terénu. Tam je silná stránka tohohle stroje.