KTM LC8 950 Adventure (2004)

Vlastník Pebar
Vloženo 22.5.2016
Aktualizováno 23.1.2019

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

jirik83
jirik83 napsal 08.08.21 v 22:49 9b.

Moc pekne ????
Nahodou ten drzak navi uz nemas vid??

Sete
Sete napsal 07.05.19 v 10:24 10b.

Vkusně vymazlená, paráda jaxviňa

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.07.17 v 19:41 10b.

Friky
Friky napsal 28.04.17 v 12:32 10b.

Krásný černý kousek A palec nahoru za ty přídavné světla 10b

Driver-toys
Driver-toys napsal 05.01.17 v 17:35

Ty LEDky nevypadaj špatně. Svítí opravdu tak hodně (nemáš fotku z nočního svícení s a bez světel)? A kde jsi je kupoval?

EL-GATTO
EL-GATTO napsal 24.11.16 v 17:12

Moc hezká...skoro jako ta moje i ta co má Driver-toys Tak ať slouží a užívej si na ní...vítej v řadách.

Driver-toys
Driver-toys napsal 18.10.16 v 16:33 10b.

Draku sdílím tvé pocity - taky jsem se do ní zamiloval jen co s ní Rakušáci přišli na trh (tedy do černé!!!). Dokonce i tehdejší TDM 850 jsem si podle ní upravoval.. .
Karbec je myslím dobrá volba, taky mám radši něco jednodužšího a projev ucukanosti stříkačku opravdu mají.
Vlastním jí tři roky a ještě jsem se na ní pořádně nenaučil. Vyjede hodně sama, ale stejně... Chce to někoho, kdo ti vše pořádně vysvětlí a jezdit a jezdit..
Spojka, vodní pumpa, víčko chladiče, ložiska v krku řízení atd atd..nastuduj si její bolesti a připrav se na ně. Předchozí majitelé mojí Kačky jen jezdili a já pak vše musel měnit. Naštěstí se vše vysralo kolem komína, takže jí to nemám za zlý .
Jen jedna věc, rada...vyměň si ty padáky! Měl jsem tyhle taky na motorce, má je i kolega. Jak lehneš, přihnou se a dělaj do nádrží rejhy! Prodej je a objednej nové od SW motech, ty mají výztuhu a jsou z větších trubek. Padnul jsem na nich několikrát, dokonce jednou motorku i zahodil a nic se nestalo .
Měj se, přeji spoustu legrace v sedle a vždy šťastný návrat domů!!!

fanty
fanty napsal 30.07.16 v 14:46

Ahoj. Až vše vychytáš podle svych představ a naučíš se ji pořadně vodit budeš chodit s hubou od ucha k uchu. Mě na ní baví projev motoru, podvozek ale hlavne brzdy. Druhy rok jsem se naucil stat poradne ve stupackach diky holky co spolu jezdime a ted ladim razeni ze spojkou, jde to i bez ni, ale me je to proti srti. Tohle je vec kazdeho soudruha... Tak at slouzi, pepa (havířov)

fanty
fanty napsal 30.07.16 v 07:52 10b.