KTM LC8 950 Adventure (2004)

Vlastník Broz10
Vloženo 28.7.2013
Aktualizováno 5.2.2021

LC8 950 rv. 2004 dovoz DE najeto 20500 podložených fakturami z origo servisu KTM. I dle stavu motorky kilometry sedí.Laděné výfuky KTM Racing (zvuk báječný )

První dojmy - Po mé předchozí motorce Suzuki Freewind to je velký skok. Ovladatelnost super, výkon dostačující, průchodnost terénem bomba, akorát ta spotřeba. Na tu si budu muset zvyknout:)

Motorku bych doporučil pro - Vyznavač ježdění v terénu . Určitě né začátečník:)

S motorkou jsem najel prozatím cca 1000km a jsem naprosto spokojený. Co jsem od ní očekával to splňuje. Chová se výborně jak na silnici tak v terénu. Sice není tak pohodlná jako bmw gs ale zase má své výhody v terénu. Co gs neprojede tam ktm začíná:)

Co se týče servisu tak to mě asi zatím čeká. Jak je ta zkratka KTM (každý týden montuji) tak zatím splňuji. Po koupi jsem motorku preventivně rozebral abych se s ní seznámil, promazal všechny šroubky a celkově zkontroloval. Až na lehce prasklý svod výfuku vše ok. Hned při první cestě mi silnice se ke konci cesty projevila závada na elektroinstalaci. Naštěstí jsem dojel domu ale musel jsem káťu opět rozebírat. Závada byla ve zkorodovaných kontaktech u hlavního napájení. Stačilo vyčistit prostříkat kontaktolem a opět jezdíme. Dále už jen dolití oleje Motorex a nové žárovky. Jinak už bude snad vše v pořádku.

Co se týče spotřeby, tak na silnici jezdím kolem 6,7 l/100km a v terénu bych to asi raději nepočítal. 10-11litrů není žádný problém:)

Nyní budu kupovat nové pneu Mitas E09, top case a vak. Začínáme plánovat cestu na ukrajinu a albánii ale to už asi nestihneme letos. Až budu mít další poznatky, určitě si je nenechám pro sebe.

KTM - kurva to má koule :)))

Tak KTMku jsem prodal a pořídil si nový stroj. Neměl jsem s ní žádné větší problémy. Jediné co jsem opravoval byl konektoru u startovacího relé, který jsem nakonec úplně zrušil. Doufám že s ní bude nový majitel Michal spokojený a udělá mu radost jako mě.

MKKTM
MKKTM napsal 17.05.16 v 10:46 10b.

Michal je s ním nad míru spokojený!!! Přidal jsem vyhřívané hefty, padáky, dodatečná přední led světla, už má i novou řetězovku Je to moje Kačenka

Michal

Mr.Petr