Jawa 660 Sportard/Adenium (2016)

Vlastník petrfis
Vloženo 8.5.2016
Aktualizováno 8.5.2016

Jawa 660 ve verzi Adenium s vlastním návrhem lakování.

Motorka koupena od Jawa spol s r.o.

První dojmy - Z první jízdy jsem měl ze začátku docela dost respekt, protože jsem doteď převážně jezdil na strojích o podstatně nižší kubatuře a především hmotnosti. Docela rychle jsem si ale zvykl. Motocykl se ovládá dobře, motor na jednoválec nijak zvlášť neškube.

Doplňky na motorce - Motocykl má doplňky běžné pro verzi Adenium - větší 19" přední kolo, hlavní stojan, padací rám, nosiče kufrů

Pro novou Jawku jsem se rozhodl ve chvíli, kdy jsem začal na svých již historických motocyklech najíždět příliš velké množství kilometrů a to především na cestách do zahraničí. Hledal jsem motocykl, který by je byl schopen zastoupit, byl by provozně nenáročný, jednoduchý na údržbu, pohodlný a spolehlivý. Na 660 mě vyhovoval posed, zaujal vzhled a přesvědčil instalovaný motor Minarelli 660, který patří mezi léty ověřené pohonné jednotky. Nakonec jsem si namyslel i vlastní vzhled kapotáže a když mě v Jawě i v tomto směru vyšli vstříc nebylo co řešit.

pp377
pp377 napsal 03.11.21 v 19:35 10b.

Pěkná kombinace

callan
callan napsal 12.02.19 v 12:28

pekna

RostaB12
RostaB12 napsal 01.01.18 v 12:34 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.07.17 v 21:06 10b.

pepé.xjr
pepé.xjr napsal 11.11.16 v 09:32 10b.

Moc pěkné lakování, motorka vypadá v těchto barvách parádně. Přeju spoustu spokojených km v jejím sedle.