Harley Davidson FXDWGI Dyna Wide Glide (2004)

Vlastník Bicman
Vloženo 13.4.2016
Aktualizováno 25.10.2016

Tak jsem se dočkal manželka mi povolila ňů bike. Prostě větší a silnější Sportster :)

Harley Davidson FXDB Dyna Street Bob: Bo mi ju prodal před nosem :)

První dojmy - Hned jak jsem ji viděl, bylo mi jasné že na ní odjedu. Motorka je udržovaná a na svůj věk ani moc provozních oděrek není. Hodně chromu a příjemné sedlo mi napovědělo, že to bude právě to, co jsem hledal.

Motorku bych doporučil pro - Někomu kdo chce něco většího než Sportstera, ale menšího než Softaila :)

Doplňky na motorce - Výfuky Screamin Eagle II, 2x USB,zadní nosič, podpěry brašen, opěrka, plexi, rolka na nářadí.

Průměrná spotřeba - 6.1275 l/100km

11.4.2016 koupě mašiny
Táhne hezky od spodu a výkon je tam prostě znát. Brzdy jsou akorát si myslím (tedy na HD). Mašina se velice lehce ovládá a do zatáček jde sama. S kopečkem si velice hravě poradí a předjíždění už pro mně taky není SCI-FI :) Jediné co bych vytknuj je uložení baterie, to soudruzi v USA trošku nedomysleli, ale zase lepší u LC 1500, to musím uznat. No, zatím jsem na ní najel cca 140km tak uvidím, co bude dál, však zase budu postupně připisovat.
Jo a je to US verze a STK bych neprošel kvůli tvaru zrcátek a nemám pod SPZ odrazku, jinak dobrý :) Pohled technika na výfuky s nádechem a po podívání se do TP na zapsané vyjímky zase vydechl se slovy tak jen ty zrcátka a odrazka :)

12.4.2016
Oddělána opěrka spolujezdce, šílené hadí třásně a plexi.

21.4.2016
Výměna svíček za originální HD. Byly tam NGK Iridium.

6.5.2016
Rolka na nářadí

2.6.2016 36401 Mil
Výměna olejů (origo HD), dotažení všech šroubů, výměna brzdovky, seštělování spojky, vypnutí primáru a řemene, kontrola špajchen, výměna světla DOT za E, Promazání bovdenů.

20.8.2016
Odvoz do HD Ostrava na servis. Výměna palivového filtru, palivového čerpadla a čidla neutrálu. Kontrola dyagnostiky (17800,-)

26.10.2016 PRODÁNO

Bicman
Bicman napsal 05.02.21 v 11:33

Golett : Pokud ti Dyna připomíná Virago, tak ti asi není úplně dobře, že? Nejen že srovnáváš Davida s Goliášem co se rozměrů výkonu a obsahu týče, ale pokud ti Dyna připadá zlomená v půlce jako Virago a že má motor zavešný ve vrchním rámu, tak bys měl přestat užívat ty léky, které užíváš Jako nic ve zlém, ale tohle srovnání je opravdu na pohovor s MUDr. Chocholouškem
Jinak další je tedy Road King, až se mi někdy bude chtít, tak ho sem dám.

starejHARVY
starejHARVY napsal 31.01.21 v 19:25 10b.

moc velkej fešák

SlimM
SlimM napsal 23.04.16 v 23:30 10b.

Bledá závist! Krásný kousek Ten zvuk nemá chybu.

Bicman
Bicman napsal 16.04.16 v 23:01

Pánové děkuji za komenty Golet: Někdo tomu říká střídání, někdo hledání toho, co mu sedne a pokud mi ani tato nesedne, tak příště to bude Road Glide, Road King, to abys nemusel tak dlouho čekat

Golett
Golett napsal 16.04.16 v 22:15 10b.

Mám za to že střídání motorek Tě baví nejvíce nicméně dávám 10b Tento model mi trochu připomíná Virágo 535. Jsem zvědav s čím příjdeš příště