renocar_zari

Harley Davidson FXDWGI Dyna Wide Glide (2010)

Vlastník Namestii
Vloženo 14.9.2020
Aktualizováno 14.9.2020

Miluji choppery a tohle je absolutní klasika - dlouhé vidle, předkopy, klasická nádrž ve tvaru kapky s tachometrem, nízký posez...

První dojmy - Velká motorka, celkem v pohodě ovladatelná, krásný zvuk - nic přehnaně hlasitého, ale velkost motoru je tam slyšet.

Motorku bych doporučil pro - Ideální stroj pro ty, kteří milují choppery - pro jejich vzhled, styl jízdy a zvuk.

Není to žádná "kovadlina" - při přejíždění nerovností se trochu vlní, ale nic hrozného. Na volnoběh krásně tancuje, prostě má duši, tohle na ní úplně zbožňuji. Nejezdím žádné šíleně dlouhé přejezdy v tahu, dám si tak 100-150 km a pak pauzu. Posez je pohodlný a nic mě nikde netahá ani nebolí. Na zadním bobku bych ale nikdy jet nechtěl, to musí být peklo. Rozhodně to není moto pro dva. Zvládá i dálnici, ve 130 km/h je to pohoda, ale od 140 km/h už mě to moc nebaví a 150+ km/h je celkem opruz. Umí jet určitě i mnohem rychleji, ale to nemám potřebu zkoušet. Nemám na ní plexi a jezdím s otevřenou helmou, takže nejvíc mě baví jízda krajinou 80-90 km/h. Zadní brzda je tam podle mě jen na okrasu, to už by bylo lepší brzdit nohama o zem, ale motor brzdí dobře a přední brzda taky něco vezme. Chce to trošku předvídat, jezdit v klidu a pak je to v pohodě. Roky jsem si půjčoval HD a vyzkoušel jsem snad všechno, ale tohle je můj styl.

PSanec
PSanec napsal 15.09.20 v 12:31 10b.

Pěkná americká čopří legenda.Přeji pohodové km.

paveka
paveka napsal 15.09.20 v 05:20 10b.