Harley Davidson FXDWGI Dyna Wide Glide (2012)

Vlastník kristian
Vloženo 14.4.2020
Aktualizováno 25.6.2020

Chtěl jsem HD. Mám Wide Glide. Je to Chopoer a je fajn!

Motorka koupena od HD Praha

První dojmy - Je to první HD. Je to emoce, kult, vášeň. Je to jiný stroj než jsem doposud měl. Od začátku jsem měl pocit, že je to jiné, něčím výjimečné. Motorka padla do ruky hned, sedíš nízko, táhne krásně, cítíš vibrace. Paráda! Spolujezdec trochu trpí. Spolujezdcovo sedadlo tam ne stejně tak nějak navíc. Díky okolnostem je to už jednositz a tak i zůstane.

Motorku bych doporučil pro - Asi úplně pro každého, kdo nechce brousit hranu a cestovat. Je to jen tak na projížďku.

Doplňky na motorce - Pár věcí pro design, ale nic zásadního.

Rok 2013. Měla se mi narodit dcera. Dostal jsem nápad to oslavit. Zašel jsem na Šaldu jen tak na kukačku. Tam byla Zuzana. Říká mi, že prý tamto je dobrá motorka, že prý je dobrá na mou výšku a je to klasika. Dívám se na ní (na motorku). Sedám a dobrý. Hmm,... Tak jo, proč ne. Vždyť teď budu taťka a tak mi možná nové HD pomůže úplně neztaťkovatět. Říkám tedy Zuzaně OK. To byl Listopad. Do března pravidelně navštěvuji Šaldu a usedám na můj stroj. vypadá to asi směšné, ale asi tam jsou na emoce zvyklý tak OK. Březen je nakonec tady a odjíždím na novém stroji domů. Splněný sen! Je pěkně si plnit sny. V některých případech Je lepší čas těšení se na dosažení věci, ale v tomto případě to neplatí. Jó měl jsem napsat o motorce. Tak je to dobrá motorka. Zkuste to. Zažijte to!

Dr-Raider
Dr-Raider napsal 21.04.24 v 16:00 10b.

No jo, Zuzana ze Salamounky. Ta uz zamotala hlavu hodne chlapum. Me taky...

r21oman
r21oman napsal 26.06.20 v 10:55 10b.

Dekuju za tak krásný a udržovaný stroj.. už teď je to člen rodiny!!

kristian
kristian napsal 25.06.20 v 19:14

Tak od dnešního večera bude moje holka dělat radost někomu dalšímu. Hodně šťastných kilometrů a radosti r21oman!

PSanec
PSanec napsal 14.04.20 v 14:49 10b.

Ještě poctivej americkej motocykl,né jak ty nové HD poskladané z čínskej dílů.

Sečus
Sečus napsal 14.04.20 v 13:34 10b.

Souhlas, emoce, vášeň, o tom to je, užívej!