Ducati Multistrada 1200S (2011)

Vlastník jayczjay
Vloženo 9.4.2016
Aktualizováno 7.12.2017

splnění životního snu multistrada byla jasná volba... myslím že to je nejlepší sportovní ,,cesťák" co se dá sehnat

První dojmy - první dojmy??? jak to sakra v ti italové dělají... je to krásný... nemůžu najít žádný detail co by se mi nelíbil... a to jsem se ještě ani nesvezl :-) tak nasedám a jedu si prožít svůj sen... no a ono to jezdí ještě líp než to vypadá!!! fakt!!!

Motorku bych doporučil pro - pro toho kdo chce to nejlepší co se momentálně dá sehnat :-)

Doplňky na motorce - aut. mazání řetězu, gelové sedlo, kouřové plexi... a ještě mě čeká výfuk termignoni ale až zase něco našetřím

Výběr motorky pro mě byla jasná volba... měl jsem první multistrádu a byl jsem hrozně spokojenej... no jo ale teď přišel čas udělat ještě jednu ,,blbost" ... teda blbost aspoň doma jsem si to vyslechl... ale srdce mi říkalo, že jí prostě musím mít! no a teď jí mám... najeto zatím nějakých 200km a je to úžasný!!! úplně všechno co na té motorce je! až najedu další kilometry, tak se podělím o další zkušenosti.

KubAiS
KubAiS napsal 18.06.19 v 15:06 10b.

Clint.
Clint. napsal 07.12.17 v 18:26 10b.

Rozhodne nejhezci bike

Luba_13
Luba_13 napsal 07.12.17 v 18:07 10b.

Moc pěkna a ta černá je super. Sny se maji plnit

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 12.07.17 v 23:19 10b.

jelda-f
jelda-f napsal 10.04.16 v 17:28

Krasavice Ať slouží a super sezónu