Yamaha XT 600 E (1993)

Vlastník DOMINATOR
Vloženo 29.2.2016
Aktualizováno 14.4.2016

Tak moje 4 a asi už poslední xtčko.

První dojmy - Ničím mě nemůže překvapit jak už jsem uvedl měl jsem jich několik prostě vyzkoušená osvědčená záležitost, motorka která mi prostě pořád dělá radost když na ni sednu.

Motorku bych doporučil pro - Asi pro toho kdo rad jezdi a rad se o motorku i stara a opraví si co potřebuje.

Koupil jsem ji 21.2 2016 začal jsem standartně jelikož je to staraší kousek a nerad bych se k vuli tomu že někdo něco zadu...al vymaznul, takže jsem ji rozebral udělal brzdy ložiska v kolech novou žetězovku protože tam byla asi puvodni 42tis km KO!! gumy karburátoru ,seřizeni motoru, olej, atd. prostě abych se na ni mohl spolehnou a svěřit i přitelkyni bez obav. Motorka byla v původnim stavu jak jsem to chtěl už jich moc není protože spostu zoufalcu s toho udělali rado by krosku atd. a já musim mit prostě original, největší problém je že nejaky odbornik nastřikal plasty z modre na modrou, ale s tím se poperua a vyřešim!! Jinač už přede jako kotě a jezdí myslím stejně dobře jako v letech její slávy. Ještě dostala nové mitas E07 jsou udělane komplet předni tlumiče.

Barney
Barney napsal 01.03.16 v 18:40 10b.

Vypadá moc pěkně

Deyva
Deyva napsal 01.03.16 v 10:39 10b.

Na 23 let starý XTčko je to krasavica

p.epanica
p.epanica napsal 29.02.16 v 15:42 10b.

A vypadá velice zachovale ...

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 29.02.16 v 14:18 10b.

XT-žádná jiná motorka nevydrží víc.Měl jsem 550-ku ale musela zaplatit Fazera.