BMW R 1200 RT (2005)

Vlastník forman59
Vloženo 7.11.2015
Aktualizováno 1.4.2021

Dlouho jsem vybíral, chtěl jsem motorku v maximální výbavě. Nakonec jsem ustoupil od tempomatu a radia, bez toho se opravdu jezdit dá.

Motorka koupena od FIRMA:Aleš Imrich - Aleš Moto (Moravská - Velmi ochotný a vstřícný prodejce

BMW K 1200 GT: Větší váha.

První dojmy - Tak to bude zatím horší. Zatím jsem na ní jel jen při přebírání motorky, ale padla mi do ruky hned po pár metrech. Až ji sundám z vleku a přihlásím,dám více info.

Motorku bych doporučil pro - Pro pohodové cestovatele, ale i pro ty kteří si chtějí užít v serpentinách.

Doplňky na motorce - Z doplňků jsem namontoval koupený deflektor a ještě deflektory boční na ochranu rukou,které jsem si vyrobil sám,jelikož cena originálních byla dost vysoká.

Dnes jsem namontoval kryty válců a doufám,že nebudou nikdy potřeba něco zachraňovat.

Hodně mě štve,že od předního kola lítá nepořádek na motor,tak jsem zainvestoval do prodloužení blatníku a když už jsem byl v tom,vyrobil jsem prodloužení i zadního.

Ještě nemám najeto nic,takže nemohu hodnotit.
Po těch pár metrech co jsem najezdil,tak mohu říci,že to bude podobné jako u LTéčka které jsem sedlal přes dvě sezony. Jen je o hodně lehčí a lépe ovladatelné na místě při popojíždění.

forman59
forman59 napsal 17.12.16 v 15:31

Ahoj Oldo. Dojela,dojela třikrát ,ale doma nikoho nenašla.

oldapps
oldapps napsal 16.12.16 v 11:07 10b.

Pěkné ,ale mrzí mě, že za celou sezonu nedojela do Lhoty

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 10.06.16 v 13:32 10b.

RT je super stroj. Přeju pohodu v sedle

petrumr
petrumr napsal 28.02.16 v 18:20 10b.

taky sem chtěl koupit RT, ale někdy jezdím i mimo silnici. Ať to jezdí.

wsbk
wsbk napsal 21.11.15 v 11:02 10b.