Suzuki SV 650 (2003)

Vlastník terez_v
Vloženo 20.7.2015
Aktualizováno 19.2.2019

Lehká, živá motorka, pro holku podle mě ideální. Zakoupena jako pokračovaní po 125 kubatuře.

Yamaha MT-03: Vysoká cena
Suzuki SV 650S: Blbý posez na motorce (pro mě)
Yamaha FZS 600 Fazer: Blbý posez na motorce (pro mě)

První dojmy - Pěkně tahá, bohužel ji ještě čeká škrcení na 35kW, což je škoda. Jak jsem psala, motorka je úžasně lehká a dobře ovladatelná. Je hodně živá (dvouválec), takže jsem spokojená. Líbí se mi její vzhled až na přední světlo - nejspíš půjde vyměnit a upravit :))

Motorku bych doporučil pro - Doporučila bych tuhle motorku pro menší lidi (165-170cm).

Motorku jsem si vybrala hlavně kvůli vzhledu a sezení - dobře se mi na ní sedí a je strašně pěkná - Suzuki tím zadním světlem v r. 2003 doslova "předběhla dobu" :) Co se týče brždění, tam budu ze začátku trošku pokulhávat, SV hodně brzdí motorem a na to nejsem tolik zvyklá (přechod z endura na cestu je trošičku mazec) :) co se týče dalších poznatků (spotřeba, poruchy, atd..), to budu mít možnost napsat až časem, teprve se seznamujem ;)

Po škrcení nalítáno už okolo 1000km.. Naprostá pohoda, až po nějaké delší jízdě (150-200km) ale začne bolet zadek - tvrdé sedlo :) Posez ale OK, spotřeba taky, kolem 5-6 l na 100. Každopádně ovladatelnost luxusní, zatáčky - vracečky, esíčka.. Bez problémů.. Úžasný pocit z jízdy. Co se týče horšího stavu silnice, tak je poněkud citlivější.

nahej
nahej napsal 23.12.15 v 18:53 10b.

Ahoj, já ji mám taky a je super, je moc trpělivá
A s rozvahou

Varosek
Varosek napsal 21.12.15 v 18:49 10b.

Ahojky pěkná roštěnka.
V příštím roce přeji hodně šťastných km.

Peter33
Peter33 napsal 10.12.15 v 12:07 10b.

Krásný stroj... zdraví Orlová

Déjávu
Déjávu napsal 02.10.15 v 14:41

SV 650 dle mně jedno z nejlepších dvouválců. Jasných 10 bodů.

sedli01
sedli01 napsal 20.07.15 v 19:40 9b.

Krasavec, hlavně nechat seškrtit a pak až vyrazit, neriskovat :)
Tak ať ti to lítá :)