Kawasaki KX 250 (1997)

Vlastník Kalimerro
Vloženo 4.8.2010
Aktualizováno 4.3.2014

Vloženo: 12.02.2011, Uskutečněno: 12.02.2011, Zhlédnuto: 19x

Předminulý týden konečně napadl sníh, takže bylo možné poprvé projet žabku na ohrotovaném předním kole a super měkké ice zadní. Namísto jsem vyrazil po vlastní ose, kámoši v autě za mnou. Ještě jsme se stavovali na benzínce a vjezd k ní byl tak do zatáčky a mírně do kopce tak jsem si říkal, že zamachruju a hodím drifta. Drifta jsem hodil, ale celý ten kopeček byl vlastně led takže následovala tlama. Dojez na místo pak proběhl bez problémů. Původně jsem myslel, že na lyžích pobordíme více, ale lyžaři odpadávali jak hrušky. Celou šou, kterou sestříhal kámoš Sejra, nakonec uzavřel můj brácha držkou, která následovala při pokusu o záda. Odnesly to polepy a řidítka, ale ty už jsem zase srovnal. Za tu srandu to určitě stálo.

Zoidberg88 (18) napsal 05.09.2011 v 01:26

Co je to za gumy a kde se dají sehnat ty hroty?

• Prasklá retiazka

Nedělní offroad výlet mi spestřila taková drobná nehoda. Už docela unavený si to štrachám domů a zase jedu kolem takové té cestičky, kolem které vždycky profrčím a jen se ohlédnu. Říkám si tak teď, otočím to a jedu po ní

Vloženo: 21.02.2011
    Uskutečněno: 21.02.2011
  • Šrám na nicasilu

Zase ty přívěry. Všechno ostatní je očividně v pořádku takže to musí být ony. Při pohledu výfukem do válce se mi zdálo, že hlavní přívěra otevře naplno, ale díky vůli zase o docela velký kus spadne a v podstatě stále tro

Typ: Oprava
    Vloženo: 29.11.2010
    Uskutečněno: 29.11.2010
  • Zbrklý jak cip...

Furt to nejede na vrchu. Po zjištění, že nebyly správně nastaveny hlavní přívěry jsem si říkal, že mám vyhráno. Přívěry pracují s lehkostí - krása. Tak že by první vyjížďka na skutečnou trať? Celý nedočkavý jsem čekal na

Vloženo: 09.11.2010
    Uskutečněno: 06.11.2010