Kawasaki KX 250 (1997)

Aktualizováno 4.3.2014

Deník motorky
Nalezeno 8 záznamů

• Prasklá retiazka

Nedělní offroad výlet mi spestřila taková drobná nehoda. Už docela unavený si to štrachám domů a zase jedu kolem takové té cestičky, kolem které vždycky profrčím a jen se ohlédnu. Říkám si tak teď, otočím to a jedu po ní

Vloženo: 21.02.2011
    Uskutečněno: 21.02.2011
  • Kawa, sníh a lyže

Předminulý týden konečně napadl sníh, takže bylo možné poprvé projet žabku na ohrotovaném předním kole a super měkké ice zadní. Namísto jsem vyrazil po vlastní ose, kámoši v autě za mnou. Ještě jsme se stavovali na benzí

Vloženo: 12.02.2011
    Uskutečněno: 12.02.2011
  • Šrám na nicasilu

Zase ty přívěry. Všechno ostatní je očividně v pořádku takže to musí být ony. Při pohledu výfukem do válce se mi zdálo, že hlavní přívěra otevře naplno, ale díky vůli zase o docela velký kus spadne a v podstatě stále tro

Vloženo: 29.11.2010
    Uskutečněno: 29.11.2010
  • Zbrklý jak cip...

Furt to nejede na vrchu. Po zjištění, že nebyly správně nastaveny hlavní přívěry jsem si říkal, že mám vyhráno. Přívěry pracují s lehkostí - krása. Tak že by první vyjížďka na skutečnou trať? Celý nedočkavý jsem čekal na

Vloženo: 09.11.2010
    Uskutečněno: 06.11.2010
  • A teď začne peklo...

Záběh motoru uběhl jak voda takže jsem se jal provést kontrolu a čištění přívěr, které by měly být vlivem použití nižších otáček zahnojené. Jak se dostat jednoduše k přívěrám s motorem namontovaným v rámu jsem nepřišel,

Vloženo: 31.10.2010
    Uskutečněno: 31.10.2010
  • Motor v cajku

Neuvěřitelné se stalo skutečností a já se dočkal po dlouhých třech měsících opraveného motoru. Nové je skoro vše: nicasil, píst, ojnice, ložiska, gufera. Složil jsem to až později večer, takže na start ještě nedošlo, to

Vloženo: 26.10.2010
    Uskutečněno: 26.10.2010
  • To čekání je hrozné...

Už zhruba 3 týdny je válec a klikovka v opravě u Gelnara v Opavě. Během té doby se mi podařilo dát žabku téměř zcela do pořádku. Kompletně zrenovovány přední vidle, do předního kola nakoupeny některé nové dráty (mimochod

Vloženo: 31.08.2010
    Uskutečněno: 31.08.2010
  • A je vejpůl

Stahovák magneta můj šikovný švagr vyrobil sám, takže diagnostika pokračuje. Samozřejmě ojnice teda KO, ložiska taky, chytly to taky kartery kde se kousky pístu vzpříčily a udělaly pár šrámů, si říkám mohlo to být vůbec

Vloženo: 06.08.2010
    Uskutečněno: 06.08.2010