Kawasaki KX 250 (1997)

Aktualizováno 4.3.2014

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

Gepeto
Gepeto napsal 06.04.16 v 19:50 10b.

Koštěbuch
Koštěbuch napsal 14.02.14 v 15:46 10b.

za to lucky a tu praci s tím nejde jinak

Tonckovo
Tonckovo napsal 30.10.13 v 21:03

Soucitim stebou , já jsem si koupil Kawu KDX a když jsem si proňu jel tak jsem měl ještě zbytkáč projel jsem ju všechno bylo na oko bez problému a fungovalo . Jenže když jsem ju doma startoval tak mi nešla nahodit ani roztlačit a když jsem vola zpět že mi to nejede tak mi odpověděl že se to občas stává a že mám podlít svíčku jinak že startovaní je vpoho akorát to chce trochu praxe. Doteď tu praxi nemám a ani kamoši co jezděj závody .. navíc asi po třechdnech semi odrovnalo zadní kolo tak že by to chtělo novy dráty , ráfek a v servisu rřkali že možná i náboj nakonec jsem dotáhl dráty ,ale není to vončo musín je pořát kontolovat a největší mám strach ztoho , že mi někde prosakuje chladicí kapalina do převodovky, ale nevim to jestě olej byl měněm pře týdnem a ještě jsem to pořádně neprojel.

kawajawa
kawajawa napsal 04.03.11 v 11:26

Tak to jsi na tom jak já akorád, že já jsem jí koupil už stím že nejede, ročník se dá taky zjistit na přepákování kde je vyražený r.v.

Buczo
Buczo napsal 28.08.10 v 14:16

Přeju, ať jí dáš co nejrychleji do kupy. Pak už se ti na ní nebude mít co podělat

Luker
Luker napsal 11.08.10 v 13:15

dobrej hajzl jinak se to fakt říct nedá je mi ztoho aš blbě čeho jsou někteří lidi schopní...mě taky borec říkal že je to rok 94 a poté sme na netu přišli na to že je to rok 91...držím palce ať to dáš co nejrychlej do kupy a pořádně to proženeš

Vali_XX
Vali_XX napsal 08.08.10 v 19:08

držím palce, ať se povede oprava

ono se nevyplácí jet kupovat takovou věc jako rohlíky...:( ale co, teď je chytrej každej.

přeju, ať se povede dát do kupy co nejdřív, ať můžeš pořádně krosit

Skalák
Skalák napsal 07.08.10 v 17:05

kurva jedna

Alesko
Alesko napsal 04.08.10 v 12:38

Drzim palce pri oprave Ja by som mu tu moto vratil a nakopal do...

Hikawa
Hikawa napsal 04.08.10 v 12:09

Tak to tě chlape lituju. Některý lidi jsou fakt kurvy
Ať se zadaří a můžeš lítat!!