Derbi Terra 125 (2007)

Aktualizováno 30.9.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

Weeder
Weeder napsal 23.09.14 v 20:25 10b.

Parádní stroj!

taubi napsal 29.03.12 v 20:12

potěší když je to taková banalita

taubi napsal 29.03.12 v 20:11

Tak problém se zámkem s pomocí TheToxica vyřešen ... já tam neměl nic poškozený, či špatně... jen se prostě zamyká bez zatlačení na klíček!!

Jelcit
Jelcit napsal 28.03.12 v 16:25

Parádní kočka vybral jsi dobře. Jenom s tím terénem bych to tak neřekl. Myslím, že ve třídě cestovní enduro je velice schopná. 10 bodů

Linhart89
Linhart89 napsal 28.03.12 v 06:58

Bila ji slusi.Musim ale rici,ze ja jsem se zamkem nikdy nemel ani sebemensi problem.Funguje tak jak ma.Kontrolku neutralu temer nepouzivam, po case se clovek nauci s prevodovkou zachazet i bez kontrolky a to cukani...nevim nevim.Kazdopadne...at slouzi co mozna nejlepe.

vladaobi
vladaobi napsal 27.03.12 v 18:20

Tak gratuluji k téhle krásce a ktomu zámku to je divné mě de uplně nádherne ani jenou problém už i ten kontrolka neutrálu se docela ustálila, no tak hodně štastných chvyl vsedle.

TheToxic
TheToxic napsal 26.03.12 v 23:16

tak se na to podívej je tam krásně vidět. Přímo pod spínačkou je takovej oblouček navařenej na krku a když se podíváš tak ze spínačky vylejzá takovej kolík a ten musí v maximálnim levim rejdu vysunout ZA ten půlkroužek.

taubi napsal 26.03.12 v 21:54

Možná jak to bylo padlý, tak se to nějak šouplo a kvůli tomu mi to de velmi ztuha, pěkně mě to štve :(

TheToxic
TheToxic napsal 26.03.12 v 21:27

čau máš to pěkný jinak nevim proč ti nejdou zamykat řidítka protože mě to chodí normálně dám levej rejd zatlačim na klíček a normálně je zamknu. Jinak k tomu neutrálu dělala mi to taky ale když jsem jí dávat na garančku tak jsem jim to řek a pohráli si s tim že to chodí jak má. Jinak na offroad se fakt nehodí sedíš tam jak v křesle a vadí tam ta velká nádrž. A přeju hodně společných kilometrů