Derbi Terra 125 (2010)

Vlastník PuciDerbi
Vloženo 29.5.2010
Aktualizováno 24.5.2011

Model Adventure nádherná lahka obratná a rámci svojich možností aj výkonná :) keď som ju prvýkrát uvidel na obrázkoch z výstavy v milane tak som si povedal že čo to je za opachu ... po nekoľko dnovom pozeraní na obrázky som sa donej úplne zažral

Skusenosti uz neake mám o motorke môžem povedať ze to bola najlepšia volba aku som si mohol vybrať :) medzi varaderom,wrkou a terrou ... na motorke mám najazdené okolo 9000km .. a musím povedať že maximalna spokojnosť. Velké a mäkké sedadlo ponuka jazdcovi obrovské pohodlie + pridava sa ktomu aj celkom mäkky podvozok ktory jak dobre drží v zákrutách...dalej predny 300mm kotúč pred ktorým mám rešpekt a neťaham za prednú brzdu moc ostro.. a keď nastane situacia že neni inej možnosti tak si hravo poradi s rýchlim a bezpečnym zastavenim samozrejme v spolupráci zadným kotucom s priemerom 220mm.
Obrovske + davam svetlám nemusim sa bát aby ma oproti iduci vodič prehliadol so stretavacim svetlom ktoré svieti lepšie jak na niektorých autach dialkové sa neni ozaj čoho báť:) .. čo by som na motorke dal ako - je malý uložný priestor pod sedadlom (zmesti sa tam maximalne tak horalka a vodicak a to tiež s problémom) ďalej niekedy tažké štartovanie kvoli automatickemu sitiču čož sa mi vobec nepáči dalej by som mohol toršku kontrolky okomentovať niekedy im zašibe a zrazu sa vypne celá palubovka a znuluje sa denne počitadlo (TD) pre niekoho to môže byť závažný problém ale kto si nato zvykne tak nemá probléma si myslim :) . Tak ako ma vodič celkom velké pohodlie tak spolijazdec to ma o niečo horšie a tímto mam na mysli vysoko usadene stupačky pre spolujazdca coz je po niekolkatich KM môže byť celkom neprijemné .. dalej take male + by som dal ochranu jazdca pred vetrom a na tom má zásluhu celkom pohodlnej velkosti plexi stiť ktory splňa svoj účel na 100% ak nie aj viac :) .. no a to je asi tak všetko čo ma v momentalnej rýchlej chvilke napadlo o derbi terra 125 adventure . Ďakujem za prečítanie

wild_pajusha
wild_pajusha napsal 10.03.11 v 22:03

Nádherná mašina ... 10b a hodně km bez nehod

pliczb
pliczb napsal 26.01.11 v 13:13

Nejhezčí osminka . Vypadá opravdu jako dospělá seňorita a přitom podle technických údajů není vůbec těžká.Tak ať s partou podniknete ještě nespočet výprav Derbi zaslouží 10b

Quentin_cx500
Quentin_cx500 napsal 22.01.11 v 22:41

Ježiš máária jaká herka španelská Šak by som sa zato hanbil hh ale nie Puci..kráska ako vždy

PuciDerbi
PuciDerbi napsal 16.10.10 v 11:04

"Martic" .. španelka nie italka a hadam krajov prejdeme vela :)

PuciDerbi
PuciDerbi napsal 16.10.10 v 11:04

"Martic" .. španelka nie italka a hadam krajov prejdeme vela :)