BMW F 800 S (2007)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 13 záznamů

Pavel-at
Pavel-at napsal 11.02.10 v 21:21

Opravdu zajímavé čtení a musim tě za tu cestu do Londýna obdivovat. Tak jezdí pravej biker. Těch závad jsi měl na nové BMV nějak moc. Co jsi nakonec nového koupil?

Redbois
Redbois napsal 13.01.10 v 09:58

Velice slušně popsáno mě fascinovala ta spotřeba takovouhle sem měl naposledy na Jawce 21

BikeZ
BikeZ napsal 23.12.09 v 12:26

Člověče, tak podle toho co píšeš mám pocit, že jsi si pro sebe koupil nesprávnou motorku.
Jinak F-ko je podle mě super. .

BorisVTR
BorisVTR napsal 02.09.09 v 19:43

Pekny Bike.Aj cez tvoju kritiku davam 10bodu a nech ti dobre sluzi

Anti
Anti napsal 16.08.09 v 10:34

Jediné Bmw které by pro mě přicházelo v úvahu.Přeji mnoho spokojených kilometrů.Dle mého podařený stroj.Mouchy má každý.Překvapuje mě tvůj názor na její větší brtříčky.Většina jezdců chválí jakékoliv Bmw až do nebes.Spotřeba těch strojů je taky někde jinde než katalogové údaje...

Honzuna
Honzuna napsal 14.08.09 v 12:56

Taková vymazlená s tolika upravama, to chce nějaky pořádný foto ;). At vám to frčí

YBR
YBR napsal 08.08.09 v 11:55

koukam si trefil pocasi na vyjizdku jinak je to krasavice

ChinaBikerka
ChinaBikerka napsal 18.02.09 v 01:55

pěkná ať to frčí a co to tam vidím sníh no tohle

Valmont
Valmont napsal 08.02.09 v 14:43

Zdar, F800s si chci koupit pristi sezonu, ty tvoje nevyhody sou takova klasika to ma kazda druha motorka. Spis sem slysel ze to Fko obcas skape na svetlech na neutral a tak... motorove problemy nemas ? a co me k ni jeste muzes rict ? v krpoli mam kousek od koleji bmw nejaka pobocka autecu ci co, se tam chci na jaro zastavit jestli me to Fko nepuci at si zistim jak se na tom jezdi

Richia
Richia napsal 04.02.09 v 23:44

No to je delsi prihoda Jsem jel takhle v polovine listopadu 2008 z Brna do Londyna. Prvni prekvapko bylo na Vysocine... Absolutni pohroma. Dalsi bylo za Plzni na Rozvadov. Jako obvykle, byla dalnice v Cz neprotahnuta a ja to chtel otocit zpet. No, neslo to a tak jsem pokracoval V Norimberku jsem zajel na benzinku pro benzin a neco na papu. Takhle se hrnu ven po cca 20/25 minutach a tam na mne cekalo toto prekvapeni. Jsem pak "zmrznul" na benzince od 15 odpoledne do 9 do rana. Se nedalo jet. Sylne snezeni (nebylo videt na 20 metru - coz by zase tak nevadilo, ale ja mnel strasnou mlhu v helme - to vis, Shubert... (nova helma u ktere se sloupla vrstva,ktera mela branit zamlzeni.Tet je to vyreklamovane za the double pin lock visor )). Druhy den bylo nadherne, i kdyz cely den neco mezi 0/-5. Jsem mel takovou radost, ze jsem to valil 220 v levem pruhu a Nemci, nasackovani v pravem, se nestacili divit Pak jsem zase mrznul na posledni benzince na hranicich mezi Nemeckem a Belgii, na cca 8 hodin. Pak to slo jak na pase. Tato jizda je muj "rychlostni" rekord mezi Brnem a Londynem. Od patku 17.00 do pondeli 10.00 . Normalne to jezdim pod 20

acALIEN
acALIEN napsal 30.01.09 v 00:58

Co to tam mas za fotky ?Enduro extrem vlozka za Brnem?

Richia
Richia napsal 29.01.09 v 04:21

Ahoj chlape Dik. Ona K1200 ci K1300 je proste nekde uplne jinde.Na ni se po meste moc neda jezdit.Uz s touto potvorou mam tak dost problemu Mozna bych to i prekousl,ale co ne, je to jeji spotreba (K1200 a K1300 se moc lisit nebude).Ja,no, jak obvykle rikam,mam motorku na to,abych na ni jezdil a ne tlacil Na 268Km mi vzala 13,84l petrolu :) A topomer mesto/dalnice byl 65/35 - styl plyn,plyn,plyn, kuaa kdeje brzda

metjuu
metjuu napsal 23.01.09 v 23:38

Je to dost zvláštní design motorky. Spousty lidem se "nelíbí". Ale je důležité že ty ji máš rád! Bezva komentář, udělal jsem si skvělý obrázek o tomto stroji. Zezačátku mi připadalo, že by pro tebe byla vhodná motorka a ta 13ka, ta by to mohla všechno splňovat. Nevím, zda se pouštět do větších úprav a vylepšení nebo jít do jiné. Nicméně parametry 8kila jsou orpavdu úžasné a o spotřebě ani nemluvim!

Tak spousta pohodových km a pěkných zážitků na 2 kolech..