BMW F 800 S (2009)

Vlastník Xevi
Vloženo 2.5.2011
Aktualizováno 10.9.2011

Tož totok je moja nová ¨galánka¨- Bawina. Ňúral sem dlúho a povédlo sa, je to tá pravá. Krasavica pěkně stavěná, lehúčká, neřve na mě, nechlašče, ale divočina jak sviňa, škoda nechat ju spat v garáži!

Chťél sem mašinu, na keréj by sa dalo v pohodě cestovat, ježďat do práce a občas aj zadivočit nekde v zatáčkách. Šak buchlovské kopce sú za humnama. Přitem ale žádnú silnú mrchu, ale zaséj žádnú scíplinu. Nejsu sice závodník, ale zas ať sa netahnu přes dědinu jak smrad. K temu pěknú výbavu a aby ňa nezežrala. Osmistovka bavorák bude akorát!
Nekomu sa nemosí lúbit, ale je to prostě sexy divočanda, a přitem žádná nedobrá potfora. Poslúchá na slovéčko, jak za ňu vemu, tož škŕk a už sa budí stádo pod tú imitačkú nádrže a mně hnedkaj leze "adrelalýn" navrch.
V zatáčkách drží jak přibitá, tých 85 koní je taky pěkný kotel, valí pěkně odspoda a když sa to náhodú s rychlosťú prežene, tož perfektním brzdám pomože motór.
Převodovka dělá teda drobátko randál, to ja, ale kvalty tam padajú, jak němci do krytu a aspoň čuju, že to tam zapadlo a furt nemosím čučet na display, esli tam mám správnú rychlost. Ide to pěkně lehúčko a o ňákéj nepřesnosti nemože byt řeč.
Lauf je sice origoš, ale mně stačí aj tento kravál a aspoň ňa nebudú súsedi proklínat, možú akorát závidět.
Trochu deléj sem si zvykál na brzdy. Také ostré "jedovisko" s měkčím předkem néni zrovna ideální, párkrát sme si pěkně poskákáli, no včíl je to už v rychtyku. Ale tá měkčí vidla nakonec néni vůbec špatná, hlavně kvůli tým "zákopom" keré už sem na tych našich silnicách párkrát vybrál. Bez ní bysme sa už dávno nekde vyválali v mezi.
Mosím pochválit přední kapotáž, kerá podle nekerých vypadá jak nedodělaná. Prisambohu, na to jak je malučká, tož fachá parádně. Dá sa za ňu pěkně skovat, a aj v dešťu ňa celkem kryla, aj když v hadrách od "strýca Halvarssóna" to ani néni potřeba.
S tyma neobvyklýma blinkrama už sem sa taky jakžtakž "porvál", akorát sem to mosél delší dobu sledovat. Včíl už sme ale kamoši a ani mně to už nepříde.
No a pak je tu nádherně provedené letmo uchycené zadní kolo a řemeň, a to je papačka, žádné starosti navíc. Mašina si enom spokojeně vrní, pápne si, když moc divočím, tož 4.2l, ináč pod 4, no prostě pohohodička. Enom vrním štestím.

Tož, majú to přece enom němčúři dobře vychytané!

BorisVTR
BorisVTR napsal 25.10.13 v 03:42

Moc pěkne F800S a fajn napsana recenze.Preju hodne pohodovych km a davam 10b.

Hagrid

LAVERDA1200 napsal 12.07.11 v 16:29

Toš pěkné máš ty erteple negdy ňa jich mosíš okázať 10 BMW

MiraTDi
MiraTDi napsal 22.06.11 v 10:06

Výborná rezenze . Jak kdybych ťa čúl.