BMW F 650 GS Dakar (2001)

Vlastník cross119
Vloženo 5.3.2024
Aktualizováno 5.3.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

callowsick
callowsick napsal 12.03.24 v 18:57 10b.

Tyhle jednobuchy mi vždycky přišly suprový

wi_tack
wi_tack napsal 09.03.24 v 11:18 10b.

Ať dobře slouží a jsi stále spokojený A kdybys chtěl někdy na moto na kafe, napiš, rád k vám jezdím do Ronda. Martin dělá dobrý kafe

Anti
Anti napsal 09.03.24 v 07:09 10b.

Čéče, z popisu motorky motorky jsem tipoval nějakýho pubouše co si pořídil první větší, a dost jsem se nasmál . Nicméně tak to má být, mám to podobně. absolutní spokojenost a nepotřeba měnit.

pali3x
pali3x napsal 08.03.24 v 13:44 10b.

Super motorka

Mám "dvojsviečkový" (posledný) Dakar (teraz začneme 2. sezónu) a celkom spokojnosť. Za posledné 2 zimy som trochu vylepšil zanedbané detaily a trochu nazrel pod "kapoty". Minimálne ma to mierne "zasvätilo" do tajomstiev jazdených motoriek v "naoko" skvelom stave. Nabudúce budem vedieť lepšie, kam pozerať (nehovorím, že som našiel niečo katastrofálne )
Ale keď tak rozmýšľam, asi sa budem držať hesla "Najlepšia motorka je nová motorka". Momentálne sa mi strašne páči nový Royal Enfield Himalayan 450 - Nový, pekný, minimum plastov, jednoduchý vzhľad, super cena (na úrovni jazdených mladších motoriek cca 2015+), dostatočný výkon (po skúsenosti s Dakarom)... RE nie je "Čína", ako napr Voge, má istú tradíciu a hlavne svoje čaro a "dušu". V poslednom čase mám tak nejako rád "nedokonalé" a "nepretechnizované" veci

dragsterrr
dragsterrr napsal 08.03.24 v 09:17 10b.

pohodova motorecka

Milan1963
Milan1963 napsal 06.03.24 v 22:21 10b.