Benelli TRK 502 X (2022)

Aktualizováno 15.5.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 16 záznamů

TomasNBK
TomasNBK napsal 24.08.23 v 19:57 10b.

Pěkný strojek. Výkon není vše Ať slouží

speroure
speroure napsal 08.01.23 v 17:57 10b.

Je to fakt skvělá motorka Přeji mnoho spokojených km

TomZul
TomZul napsal 01.11.22 v 12:36

Tak hlásím, že moto je konečně na značkách. Chvíli jim to trvalo, ale nakonec vše dobře dopadlo. Spravily o dvě převozky, přece to nebude stát v garáži, když ještě bylo solidní počasí.

Leatherboy
Leatherboy napsal 31.10.22 v 11:02 10b.

Skvělá volba, skvěle napsané. Tak vítej do rodiny, chlape!

kníželucifer
kníželucifer napsal 30.10.22 v 11:24 10b.

Parádní výběr kemo
Tak ať to nestójí enem v šopě
A hlavně kolama důle
Jo a s tyma papírama má prostě Newima problém, já čekal měsíc.

Kozička750
Kozička750 napsal 25.10.22 v 15:14 10b.

Vypadá. Oc pěkně, tak ať dělá jenom radost

Andy3210
Andy3210 napsal 22.10.22 v 18:10 10b.

Dobrá volba.
Vyzkoušel jsem si 502 na jarním Motovíkendu v Brně. Chtěl jsem vyzkoušet nejprodávanější stroj v Itálii.
Pořádný kus mašiny. Má vše nezbytné.

Tiboon
Tiboon napsal 21.10.22 v 07:48 10b.

Kybergreg
Kybergreg napsal 20.10.22 v 16:51

Novy brzdy taky potrebujou zajet, tak by se to melo zlepsit. Uzij si novou motorku, ja vzdycky kupoval ojety auta i motorky, tak ani nevim, jaky to je

Snowball
Snowball napsal 20.10.22 v 12:16 10b.

Myslím že máme dost podobný příběh, včetně např. paní, která na to nikdy nevleze Já jsem teda skončil u té CB500X, což ale byla do určité míry náhoda, protože někdo zrušil svoji rezervaci, čímž se objevil jeden volný kus mimo pořadník. Nemyslím si, že by CB500X byla celkovým pojetím pro "mladé pušky".

S Benelli přeju hodně radosti!

TomZul
TomZul napsal 19.10.22 v 08:52

Díky za komentáře a celkovou chválu. To jsem ani nečekal.

Zejména CAFI mě trochu uklidnil, že nejsem výjimka s tím COC listem, ale teda že bych byl úplně v klidu, to ani náhodou. Pojišťovna se dožaduje RZ i techničáku a já jim nemám co dát.

Také nevím jak je to s registrací. Obecně do deseti dnů při přepisu, ale u nových? Kdo ví ... Já to jistě do deseti dnů nestihnu. Snad z toho nebude problém.

No a také přestane platit zelená převozka. Což vzhledem k počasí není taková tragédie, ale stejně to nepotěší.

Cafi
Cafi napsal 18.10.22 v 22:21 10b.

Pěkná . Taky jsem kupoval novou Benelli a s tím COC listem si dávají na čas. U mě to bylo okolo 3 týdnů, tak vydrž.

ErkoPeťa
ErkoPeťa napsal 18.10.22 v 20:53 10b.

Krásné čtení

Nechť Ti motorka dělá samou radost

Milan1963
Milan1963 napsal 18.10.22 v 14:36 10b.

Pěkně napsané, motorka taky hezká, tak at' dělá radost.

pali3x
pali3x napsal 18.10.22 v 09:58 10b.

SUPER čítanie. Hlavne prajem všetky kilometre kolesami dole a veľa radosti pri jazde...

Ľudia, ktorí nikdy netúžili po motorke a nepotrebujú zažiť ten pocit majú viacmenej šťastie . A potom sú takí, ktorí sa od mala hrajú s motorkami, stavajú modely, snívajú o jazde na motorke už na bicykli... Prvá prekážka je mama, potom manželka... medzitým cena motorky (+hypotéka, malé deti...) A túžba zostáva. Poniektorí si ju splníme napriek všetkým prekážkam , iní iba snívajú a nakoniec svoj sen zahodia (a potom budú v starobe ľutovať = NESKORO).

Záver: Niekedy závidím tým, ktorí sú z duše "NEmotorkári" a nechápu to... Ich život je jednoduchší, ale nie krajší
Odkaz (pre budúcich motorkárov): "Priateľu... ak snívaš, túžiš, pozeráš za motorkami a si už dušou motorkár, neváhaj sa pohnúť ďalej - sprav si vodičák, kúp motorku a jazdi (s ROZUMOM !!!) . Žiješ iba raz... "
Nie som si istý, či stojí za to stále sa niekomu prispôsobovať (manželke, priateľke...) Častý argument je, že je to nebezpečné... Motorka nie je auto - si zraniteľnejší, ale nebezpečie číha na každom kroku, aj keď to nie je tvoja vina, niečo sa môže stať (aj keď čakáš na autobus na zastávke)...

A hlavne vždy s rozumom a opatrne !!!

Dodatok: momentálne som "jazdec bez koňa" ALE... mám taký pocit, že v najbližších dňoch kúpim motorku... KONEČNE sa objavila v inzercii tá pravá (dúfam) Je to takmer, akoby som našiel jednorožca

31081
31081 napsal 18.10.22 v 09:51 10b.