Honda CB 500X (2019)

Aktualizováno 23.9.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 21 záznamů

Stosi
Stosi napsal 05.10.21 v 21:08 10b.

Dobře popsané hodnocení. Mám shodný názor, pořídil jsem letos stejný model ročník 2019 a po najetých více jak 4 tis km vnímám podobně plusy i mínusy. Zadní tlumič jsem dotáhnul na max a houpání je již vyřešeno. Spotřeba taky super, jezdím za 3,2 l. Máš odkaz na výrobce sedla, vypadá pohodlně i pro spolujezdce?

Raďánenek
Raďánenek napsal 22.09.21 v 21:00 10b.

Hezká recenze.Mám čerstvě udělaný řidičák A a myslím že na začátek mi bude vyhovovat.Takže muj skutr de do světa a ve svích 49 letech si začnu užívat.Nekoukám ani po něčem sílnějším, myslím že brousit kolena a jezdit po zadním budu možná až v příštím životě

Tesoro
Tesoro napsal 16.09.21 v 23:46 9b.

moc pěkná rezenze
Taky se na tuhle motorečku chystám, snad pro mě nebude moc vysoká, jsem prcek

Metzler
Metzler napsal 30.06.21 v 14:54 10b.

..ještě to hodnocení - jsem tu nováček :) případně uvítám radu kde koupit i další doplňky - hlavně ochranu motoru a svodů.. díky mooc!

Metzler
Metzler napsal 30.06.21 v 14:50

Pěkné fotky, čekám na stejnou barevnou kombinaci, až ji dovezou z Japonska.. :) koukám po doplňcích - poradí mi prosím někdo, kde se dají sehnat levně takové pěkné blastery (chrániče páček) na řídítka?
A Pixli, na té nádrži máš na posledním foto snad telku?? :) Koukáš při jízdě na seroše? Super recenze i fotky, takže povinně 10

bikerp
bikerp napsal 02.05.21 v 22:09 10b.

Pěkná recenze, v podstatě shrnuje i moje zkušenosti. Škoda, že Honda nedělá CB750X
Tak ať ti slouží a kolama vždy dolů

JardaBar
JardaBar napsal 18.04.21 v 10:59 10b.

Kdyby to byla 650, neměla by zásadní chybu.
Ale dá hodně radosti i tak.

Cormac
Cormac napsal 19.02.21 v 10:44 10b.

je to šikovná motorka. To tě zlobil to BMW 310?

stm01
stm01 napsal 18.02.21 v 20:05 10b.

Tak ať slouží další tisíce kilometrů. Byla to má druhá možná volba na moto. Nakonec jsem zvolil TRK502X ze zmiňovaných důvodů u popisu mé moto. Hlavně kolama dolů.

NXram
NXram napsal 18.02.21 v 14:52

Já myslím skvělá motorka pro toho co ví,co za ty prachy dostane
Vždy je důležité aby motorka seděla majiteli a ne to co si o tom myslí ostatní
Za mě dobrá volba a ať ti dělá jenom radost
Ono né každý logicky potřebuje nutně 160PS, já teda zatím třeba jo
Užívej ve zdraví

5157
5157 napsal 17.02.21 v 20:41 10b.

Hezká a praktická motorka. Skvělý výběr Hodně šťastných km.

Šmod
Šmod napsal 16.02.21 v 14:48 10b.

Taky jsem zatím spokojený , tak ať nám cb slouží ?

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 15.02.21 v 09:14 10b.

Pupi04
Pupi04 napsal 14.02.21 v 22:23 10b.

Volbu chválím
Hezké povídání , tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu
...mám přibližně stejné tělesné proporce a tak sedlám také Hondu se stejným motorem

Pixly
Pixly napsal 14.02.21 v 19:42

pali3x: Nový Tiger 850 se mi moc líbí a nemůžu říct, že bych si ho nemohl dovolit. Jako každý druhý vnímám krásu a touhy, ale upřímně asi by mi to na cestách nepřineslo nic víc (myslím zážitkově). Uvidíme jak dopadne tato Covidová sezona, chtěl bych najet zase alespoň 12 000 a třeba přes zimu si řeknu něco jiného, tuto mám jasno

marin35
marin35 napsal 14.02.21 v 19:33

tak s tou váhou na místě je to opravdu problém, taky sedlám tigera 1200 desert, je to o zvyku a chápu, že někdo nechce podstupovat riziko pádu na krátkou nohu, nicméně crossrunner mi padl na místě několikrát a se správnou technikou jsem to dal

pali3x
pali3x napsal 14.02.21 v 19:27 10b.

Super motorka, prajem všetky šťastné kilometre a veľa radosti pri objavovaní sveta...
Čo sa veľkosti motorky týka...
Predtým ako som po rokoch kúpil terajšiu motorku som bol náhodou s kamošom v motosalóne, kde mali novú Hondu Afriku. Tá motorka mi pripadala OBROVSKÁ .
Potom som pozeral hlavne jazdené Transalpy, ktoré sa mi tiež zdali nadmerné. Po odjazdení pár km mi už nepríde Transalp taký veľký. Síce som Afriku odkedy mám motorku naživo nevidel, ale viem si predstaviť, že dnešným pohľadom by už bola "menšia"

V každom prípade je Honda CB 500X veľmi pekná motorka.
Ešte dodám - čo sa výšky týka... Podľa mňa nie ste až taký nevysoký. Známy má cca podobnú výšku a jazdi Triumphom Tiger . Je to viacmenej o zvyku. Samozrejme keď už motorka padá, tak udržať ju niekedy vyžaduje priamo nadľudskú silu . To som už ako "začiatočník" zažil, našťastie mi nespadla .

Pixly
Pixly napsal 14.02.21 v 18:01

Martin35: Všechno je v hlavě já vím Jel jsem asi 100km na kamarádově skvělé Hondě VFR 1200X Crossourer a strašně se mi to líbilo (mimochodem má nádherný zvuk ze sériového výfuku), taky na kolegově BMW R1200r, která má záměrně udělaný WOW efekt při tlačítkovém startování motocyklu, ale jak jsou na cestě tyhle motorky skvělé, tak ani jednu bych nechtěl zvedat a už vůbec bych je nebral mimo asfaltku. Někdo možná ano, ale já se svými 70kg ne. CB500x jsem už zvedal, neříkám, že je to med, ale zvedl jsem ji když byla řídítkem níže. U dříve zmíněných si nejsem jistý, jestli bych je v té chvíli zvedl sám. Holt otázka priorit a pro mně je priorita nebýt vázaný na další lidi pokud to není nutné. Na fotce je Borová.

Guga
Guga napsal 14.02.21 v 17:36 10b.

Určitě výborná volba

marin35
marin35 napsal 14.02.21 v 17:15 10b.

Je na té fotce Javorník? Motorka je super a barva parádní, už jsem ji taky zkoušel, jen si dovolím nesouhlasit s výběrem motorky versus váha a výška. Mých 160 cm a 70 kg by se zdálo, že je nepoužitelných pro větší moto, nicméně předchozí tři sezóny jsem jezdil na hondě crossrunner 240kg (cca 30000km)a teď jsem přesedlal na tigera 1200 desert, což je dalších plus min. 20 kg, takže nebojme se toho .
jinak přeji mnoho šťastných kilometrů a kolama dolů

findejs1310
findejs1310 napsal 14.02.21 v 16:24 10b.

Pěkná motorka v super barvě