Honda CB 750 (1993)

Vlastník Suzak1
Vloženo 22.2.2012
Aktualizováno 11.3.2015

Je to pěkná a hlavně klasická motorka s dostačujícím výkonem na pohodlné cestování. Klasika

První dojmy - Klasická motorka s dostatečným výkonem spíše na cestování . Na to , že je to honda mě překvapila mechanická hlučnost motoru a docela dost tuhá a taková těžkopádná a tvrdá převodovka , jinak zvuk i výkon tak akorád :)

Doplňky na motorce - Takže, na mojí hondičku jsem dodal držáky, nebo spíš nosiče bočních brašen a větší 44 litrové brašny taky jsem namontoval nosič na zavazadla, na který jsem dodal plotnu s kufrem 46 litrů. Pomalu ji připravuju na výlet do slovenských Tater :)

Mám jí teprve chviličku taže zkušenosti zatím žádné. Teď budu muset v první řadě vyrobit nosič na kufr a trošku se v ní pošťourat, poopravit zrezlé místečka a poopravit pár nedostatků. už se nemůžu dočkat až na téhle náádheře vyjedu do ulic a hlavně se těším na delší cestování, vypadá to že s touhle motorkou to půjde o moc líp než s Geeskem.

Tak už jí mám třetí sezónu a paráda :) jen mi při 50 000 km odešli zadní tlumiče tak byla nutná výměna za neoriginální, a je to znát. Při 56 000 km mi odešlo ložisko v zadním kole v rozetě- oprava 260 Kč :)
Teď máme najeto 66 000 km a šlape pořád jak hodinky.

Baca42
Baca42 napsal 15.04.12 v 15:55

Hezká klasická motorka 10b

darina01
darina01 napsal 24.02.12 v 16:36

Vítej v klubu,vypadá zachovale.Dobrej vkus i volba .Přeji pohodičku na cestách,a příště dodej lepší fotky .

rapuork
rapuork napsal 23.02.12 v 20:38

Dobrá mašina Měl jsem kdysi rok výroby 94 a naprostá spokojenost.Je to držák s rozumnou spotřebou a nenáročný na údržbu. Tak hodně spokojených km