Kawasaki Ninja 1000SX (2022)

Vlastník mcever8
Vloženo 30.12.2022
Aktualizováno 12.6.2023

Sportovně cestovní motorka. Tak jak se píše v katalogu, to nejlepší z obou světů.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Havrda (Hradec Králové)

První dojmy - Motorku jsem si půjčil s několika dalšími při testovacím dnu Kawasaki. Nebyla to láska na první pohled, ale spíše rozhodnutí z rozumu. Je to nejvíc univerzální motorka s nejvýhodnějším poměrem cena / výkon. Těch motorek co mi prošlo rukama je spousta. Znáte to, zamilujete se do motorky, pak se svezete a zjistíte, že to vlastně není ono. Moje vysněná motorka byla BMW S1000XR. Tak jako Ninja 1000SX je kombinace sportovní / cestovní, tak S1000XR je kombinace sportovní / silniční enduro. Jenže, když si u BMW chcete konfigurovat motorku, tak přiskočí k základní ceně nehorázná suma. To co si řeknou třeba za malý štítek. Hele a to mám Harleye, tam to taky lítá. Proto volba padla na Ninja 1000sx

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil všem, kteří: - jezdí na Supersportech a chtějí už trochu narovnat nohy a záda - chtějí cestovat, nebo se vydat na delší cesty a přitom ostatní cesťáky jsou pro ně velké a těžké

Doplňky na motorce - Kufry

Není tak rychlá jako Ninja ZX-10RR
Není tak krásná jako BMW S1000RR
Není tak pohodlná jak Triumf Tiger 1200

Ale pokud hledáte motorku, která vám nevymete bankovní účet a přitom svižně jezdí, dá se na ní cestovat, má možnost cestovního paketu, prostě univerzál, tak tohle je super volba.

S cenovkou 360 tis nic lepšího a univerzálního neseženete. Pokud jste vyšší postavy, pak je ještě za podobnou cenu od Kawasaki Versys 1000. Pro cestování ve dvou bude určitě pohodlnější.

Samíc
Samíc napsal 11.05.23 v 20:30 10b.

Nádhera

mryzl
mryzl napsal 02.01.23 v 20:59 10b.

Super volba. A vlezu se na ni i se svyma 193cm Orignal kufry jsou super, vypadají moc pěkně a vejde se do nich dost.

mirda60
mirda60 napsal 02.01.23 v 17:30 10b.

Pohodový stroj, prima fotky. IMHO vyšší plexi smysl má pro vyšší rychlosti na dálnici, kdy se dá za něj líp schovat. Okamžité spotřeba je pak dle ukazatele nižší až o litr/100 oproti narovnání. Odhaduji, že to bude platit i pro 172cm výšky.

mcever8
mcever8 napsal 30.12.22 v 09:34

Přidal jsem fotky s fuframa. Objednal jsem s černým krytem a zelený proužek. Ještě uvažují o větším plexi, ale potřebuji se zeptat někoho s výškou 172 zda to má smysl.

KALUP
KALUP napsal 30.12.22 v 08:46 9b.

pěkná , dodej foto s kuframa