Kawasaki Versys 1000 (2021)

Vlastník 21hopperfun
Vloženo 15.6.2021
Aktualizováno 15.6.2021

Konečně něco pohodlného na cestování.

Motorka koupena od FIRMA:Rimoto (Třebíč)

První dojmy - První dojem trochu zkresluje moje delší pauza od motorek. Zatím se to zajíždí tak motor zhodnotím až po zajetí. Co se týče podvozku tak to parádně žehlí ty naše černé( popřípadě šedočerné) zázraky po kterých jezdíme. Je to fakt pohodlné. Na první dobrou ve mě ta motorka budí důvěru.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě a moji manželku

Doplňky na motorce - Z výroby je tam kupa chujovin gripy aby mě nebyla zima plexi z SE verze QS nahoru i dolu tempomat a zobrazovalo TFT i s barvičkama. Kufry snad taky dostanem i kdyz na ně čekáme. Asi málo plastu na planetě.

Stroj sem vybíral docela dlouho viděl přehršel recenzí, zkušeností porovnával atd. Prioritou pro mě bylo už pohodlí slušný motor (200 koni už nepotřebuju) a velikost (nejsem prostorově nejmenší). Jezdíme spíše ve dvou a taky sem chtěl origo kufry v barve motorky. Vzhledem se mi versys opravdu libil a kdyz sem si na něj jel sednout a okouknout bylo jasno. Cestuje se nám na tom parádně stačí jen vzadu trochu naklikat na pružině a můžeme vyrazit. Uvidíme co ty gumy od brige t31 nevim jezdil jsem dříve spíše lepivejsi gumy na úkor životnosti.

Beryano
Beryano napsal 25.06.21 v 19:56 10b.

gumy- zadní asi 10.000přední o něco víc zvlášť jestli jezdíš s baťůžkem jinak pěkná a užívej

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 17.06.21 v 01:54 10b.

JardaBar
JardaBar napsal 16.06.21 v 07:37 10b.

Paulano
Paulano napsal 16.06.21 v 07:18 10b.

Parádní stroj, který jsem měl chvíli taky v hledáčku, tak ať slouží!

Juraj22
Juraj22 napsal 16.06.21 v 05:53 10b.

Mašina vypadá opravdu krásně, tak ať tojezdí a hlavně kolama dolů