Cagiva Canyon 600 (1999)

Vlastník tryskomyš
Vloženo 3.1.2020
Aktualizováno 20.3.2021

Tuto motorku jsem si pořídil jako první "velkou" motorku.

První dojmy - Jelikož jsem přecházel na tuto ze 125ky,tak první dojmy byly velmi dobré.Překvapila mě svižnost,zrychlení a chování motocyklu na cestě.Při jízdě motorka krásně kopíruje cestu a nejdou cítit skoro žádné nerovnosti.

Motorku bych doporučil pro - Určitě bych doporučil pro začátečníky,nebo nenáročné motorkáře,či ženu .

Doplňky na motorce - Přídavné osvětlení+padací rám

Tento stroj jsem si vybral,protože jsem sháněl cestovní enduro a zrovna tady ta mi padla do oka.
Jízdní vlastnosti má celkem dobré.Je dobře ovladatelná a chová se skvěle na svůj věk jak na silnici , tak v terénu. Motor trpí na volnoběžku ,jinak jsem s tím neměl žádný problém..Je to vzduchem chlazený jednoválec a jak už to bývá,tak po delší trase jdou cítit mírné vibrace..Jinak na co si dát bacha je zadní brzda,která se při prudším brzdění po odlehčení motocyklu na přední tlumiče většinou sekne a jde do smyku.Jízda ve dvou se dá,ale není to žádný zázrak.

Motorka je ideální na cestování,není nějak rychlá,nejvíc jsem na ní jel na dálnici něco přes 160km/h..Ztrácí akorát v kopcích ,ale vzhledem ke svým kw to není nic hrozného.Motorka váží 200 kg s plnou nádrží.

Milan1963
Milan1963 napsal 10.01.20 v 16:23 10b.

Pěkně zachovalá motorka. At' ti dělá jen radost !