Cagiva Canyon 600 (1998)

Vlastník Fejzrouš
Vloženo 5.6.2008
Aktualizováno 6.6.2008

Měl jsem jí asi 3 roky. Byla to moje první velká motorka mo Jawě ČZ...takže samozřejmě událost. Nádhernej stroj, nádhernej zvuk jednoválce s 2 koncovkama. Je to moc dobrej stroj, pro někoho kdo nechce jezdit moc rychle,ale upřednostní pohodlí.

Často si i po letech vzpomenu na podvozek kaňona, když chci někde ve měste zaparkovat na chodníku a F6 má klín tak proklatě nízko :o) nebo někde na výletě zajet na polní cestu a tak... Motorka má podle mě možná horší pověst než by si zasložila. Najel jsme s ní asi 17000 Km a neměl jsem žádnej vážnější problém. Opruz je častější servis (výměna oleje,filtrů, seřízení ventilů. Odstrojit se dala šlo to i docela docela dobře. Ale nějákej čas to trvalo a některý plasty jsou pěkně křehký...ale pak odstrojená byla snad ještě hezčí :o) Samozřejmě je horší dostupnost dílů než u japonce, ale když bylo něco potřeba tak jsem si objednával věci u Moto Robert Papežík a vždy 100% spokojenost. Měnil jsem akorát lanko spojky, jedno kolečko ve volnoběžce a jinak vše běžné spotřební díly. Vzhledem k výkonu kterej dávala by mohla bejt míň žíznivá. Prostě italka, pěknej kabátek, potěšení pro oko a za to trošku těch starostí navíc.

vaco
vaco napsal 11.06.08 v 21:09

Zdravím Tě, krásný stroj – gratuluju! Přeju Ti do téhle sezóny spoustu šťastných kilometrů. Mimochodem, jestli na motorce rád cestuješ, myslím, že by tě mohly zajímat tyhle stránky mototuristshop.cz , mrkni na to, třeba se budou hodit. Tak zatím, třeba se někdy potkáme na silnici.