Yamaha XJR 1300 (2006)

Aktualizováno 11.2.2016

Deník motorky
Nalezeno 13 záznamů

• Pár "věcí" pro radost

Přes zimu není co dělat... :-( tak člověk plánuje, vymýšlí, u piva s kamarády najezdí miliony kilometrů(známe to všichni) a tak pokud zbydou nějaký prašulky velice rád je "investuju" tím pro mě nejroztomilejším způsobem

Vloženo: 07.04.2016
    Uskutečněno: 07.04.2016
  • První Letošní Kilometry

Díky za to že je paní Zima pro nás letos přívětivá, že jsou dny které aspoň na chvíli dovolí "vypadnout" od všeho ... i když teplo není, i když jsou silnice studený a plný děr, štěrku... pondělní den byl pro mě něčím co

Vloženo: 10.02.2016
    Uskutečněno: 08.02.2016
  • Nádherné Ráno

Je až neuvěřitelný jak na mě moje motorka působí... pár dní lítám s problému do problému ... nálada hluboko pod bodem absolutní nuly, která vám sedí tak nějak divně za krkem a nejde se jí zbavit... dnes ráno mě překvapi

Vloženo: 10.11.2015
    Uskutečněno: 10.11.2015
  • Jen takové obyčejné Odpoledne :))))

Nejlepší akce jsou neplánované :-) Dohoda zněla jinak než tomu osud nakonec chtěl :-) , měli sme jet z kámošem okouknout jeho "novou" hračku...rozhodl se pro tu (pro mě !!!) nejkrásnější motorku a to černé XJRko z ro

Vloženo: 05.10.2015
    Uskutečněno: 04.10.2015
  • Návrat ke kořenům :)

jediné co se mi na mojí "černokněžnici" nelíbilo byly předchozím majitelem namontované malé diodové blinkry... přes léto jezdím...dělám jen nutnou údržbu, ale teď, když pomalu ale jistě nastává "motorkářovo peklo" když

Vloženo: 30.09.2015
    Uskutečněno: 29.09.2015
  • Tak trochu jinej den :-)

tenhle den si o to prostě řekl... :-) nádherné počasí od rána, pár telefonů z "kolegama" kočírující obdobné stroje...a krásnej zážitek byl na dosah... trasa - Nelahozeves-praha-davle-slapy-sedlčany-mníšek p brdy- a dom

Vloženo: 15.09.2015
    Uskutečněno: 13.09.2015
  • Nedělní odpoledne

Nedělní odpoledne stane se pro mnohé chvílí nudy, někdo to pomyšlení nesnese a tak jde tahat za plyn... :-DD prostě sem po celym tejdnu potřeboval bejt jen sám se sebou a s "něčím" co mi přináší jenom radost. Trasa Nel

Vloženo: 01.06.2015
    Uskutečněno: 01.06.2015
  • 300 Zatáček

Nevím jestli ten den bylo jen 300 zatáček(bylo jich daleko víc :-DD ), ale cíl téhle vyjížďky byl Jasný... 300 Zatáček Gustava Havla, tradiční závod na přírodním okruhu v Hořicích , o závodu tady psát nebudu, kdo byl - v

Vloženo: 18.05.2015
    Uskutečněno: 16.05.2015
  • Moto "MEKA"

Každej kdo má motorku snad o tomhle úseku silnice slyšel... Mělník-Dubá... vzhledem k tomu že to mám co by kamenem dohodil ... dal sem si tuhle cestu a přídavkem ještě cestu do Litoměřic přes Úštěk... nemá smysl hodnotit

Vloženo: 12.05.2015
    Uskutečněno: 08.05.2015
  • Večerní zklidnění po "divnym" dnu

není nad to pokud máte v práci "sexuální den" a zje...e vás každej kdo vás potká, do toho počasí že by psa nevyhnal... zalíst si večer do garáže, setřít prach a hmyzáky s předchozí vyjížďky a chvíli poslouchat jak tluče

Typ: Údržba
    Vloženo: 06.05.2015
    Uskutečněno: 06.05.2015
  • Pvní společná vyjíždka z Kámošem

Trasa Kralupy - Davle - Mníšek p Brdy - a domů... je hodně znát že sem dlouho nejezdil... Kamarád kočíruje FZ 1 a jde mu to mnoooohem líp :-)

Uskutečněno: 19.04.2015
  • Typ: Montáž doplňku
    Uskutečněno: 16.04.2015
  • První "KROCENÍ" zlé ženy

Tak dnes sem vlastně zjistil co sem si to koupil |-) první vyjížďka na Mazlikovy a jsem hodně mile překvapenej ... je to nádhera...

Uskutečněno: 14.04.2015