Yamaha FZS 600 Fazer (2003)

Vlastník jamalah
Vloženo 2.12.2014
Aktualizováno 27.4.2020

Deník motorky
Nalezeno 7 záznamů

• Nové cestovní turistické plexi

Už se mi delší dobu honila hlavou myšlenka namontovat přídavné nebo turistické plexi. B-) Při rychlostech 160km/h a více to s originál plexi nebylo ono. Když se normálně nebo trochu přikrčeně sedělo, tak byl znát větší

Vloženo: 09.06.2015
    Uskutečněno: 09.06.2015
  • Hora Říp - podvečerní panorama

Dneska sem vyrazil otestovat nové cestovní plexi. Objevil jsem moc pěkné silnice za Mělníkem do Roudnice nad Labem, vedoucí i kolem hory Říp. Rozhodl jsem se pro krátkou zastávku a pár fotek s panorámou této hory. :-DD

Vloženo: 09.06.2015
    Uskutečněno: 02.06.2015
  • Pěkná vyjížďka Slapy

Tak sem vytáhnul stroj,potřeboval sem si provětrat hlavu. Zvolil jsem svojí oblíbenou trať Zbraslav-Slapy-Sedlčany. Počásko nádherný,motobratrů ani po cestě moc nebylo-nejspíš tím, že to byl všední den odpoledne. Na ,,vy

Vloženo: 01.06.2015
    Uskutečněno: 11.05.2015
  • Praha-Karlštejn-Křivoklát-Praha

Tak sem dal menší-větší výlet. Karlštejn-nádherný serpentýny. Hlavně směrem na Svatý Jan, jak se zde již někde doporučovalo. Křivoklátský silnice jsou moc pěkný,neděravý,zatáčky přehledný, akorát český značení je SHIT. P

Vloženo: 01.06.2015
    Uskutečněno: 21.04.2015
  • Oprava-renovace výfukových svodů

Výfukové svody byly jemně orezlé,barva byla místy olezlá. U hodně japonských strojů je na výfukových svodech vidět zub času a je to to první čím u mě motorka upoutá pozornost a kazí si svůj celkový jinak dobrý dojem. O

Typ: Údržba
    Vloženo: 03.12.2014
    Uskutečněno: 12.04.2014
  • Oprava lízátka pod motorem

Hned první rok užívání mi lehce spadla mašina na mě na bok v garáži. Lízátko bylo předtím u padáku lehce naprasklé mechanickým namáháním a pnutím. Svaření nebyl problém,svěřil sem to odborníkovi. Problém nastal při la

Typ: Oprava
    Vloženo: 03.12.2014
    Uskutečněno: 15.02.2014
  • Velká zimní údržba 2013-2014

1.) Důkladně jsem vypral,vyčistil a promazal řetěz - předtím se na pohled jevil špinavý a občas zůstávaly černé fleky na ráfku zadního kola. Bývalý majitel se o řetěz staral tím stylem, že ho pořád mazal a stříkal. Byla

Typ: Údržba
    Vloženo: 02.12.2014