Honda VFR 750 (1994)

Aktualizováno 18.7.2014

Deník motorky
Nalezeno 15 záznamů

• Protahnuti ventilu

Tak sem se konečně dostal k spichnuti deniku,byla to takova rychlovka večer pokec na motorkařich,a domluva že se za mnou stavi kamoš ktereho jsem znal prozatim jen znetu,Pietro-guzzi (mimochodem fak super pohodovy člově

Vloženo: 25.06.2014
    Uskutečněno: 21.06.2014
  • Nuda

Už mi fak ste marodky hrabe a to jsem doma teprv tyden a už me ten Igor taky nakazil Na vyplatu jsem dobral 6000kč a tak človek si moc vyskakovat z ježděnim nemuže,poplatil jsem co sem musel za posledni zbytky

Typ: Údržba
    Vloženo: 05.06.2014
    Uskutečněno: 05.06.2014
  • Nove zrcatka

Jelikož je dnezka 1.6.a ďeti maji svatek tak mi naš nejvyšši přijel udělal radost,dovezl mi nove zrcatka na mou VFR a to by nebyl on aby nedojel i zdoprovodem (s) zacož mu patři obrovske poděkovani že mi udělal dvojitou

Vloženo: 01.06.2014
    Uskutečněno: 01.06.2014
  • Nova imige

Tak nějak mi to furd vrtalo hlavou že to nebyl muj napad a že jsem ho vlastně okopiroval z jine mašiny :-( +o( a tu mi blesklo hlavou (s) co kdyby :-P :-P koukam na bika všude sam plamen tak proč ho nemit i na kolec

Vloženo: 22.05.2014
    Uskutečněno: 22.05.2014
  • Co bych nezrobil pro kamoše

Sice je to denik o kamošově VN 800 ale nastřik sem dělal ja tak vo co go Kamoš jak videl moje VFR tak mu to nedalo a vrtalo hlavou až mi povida,nestřiknul bys mi taky airbrush na bika :! a ja na to proč ne :-DD a ta

Typ: Údržba
    Vloženo: 19.05.2014
    Uskutečněno: 19.05.2014
  • Nový potah

Včera venku hnusňe a tak sem se konečně dostal k přešiti noveho potahu na sedlo ktery užtam zustane :-DD (ten z šachetni koženky byl provizorni) a aby to sedlo nebylo prazdne tak sem si tam vyšil VFR a par plaminku aby m

Vloženo: 04.05.2014
    Uskutečněno: 04.05.2014
  • Toulky po Bezkydech

Tož dnezka zas narazovka,projelo par biku kolem baraku a už sem na sebe rval hadry :-P Motor naskočil ješťe dřiv než jsem vlez do garaže a jak mě moje VFEro uviďelo tak radosti zavrťelo vyfukem že vyražime na projištku

Vloženo: 27.04.2014
    Uskutečněno: 27.04.2014
  • Nove gripy

Tak mi dnezka dorazily nove gripy (s) :-P hned jsem je vymenil za stare ošoupane a nove gripy vypadaji na biku uplně užasně :-P a když jsem byl vtom upravovani tak jsem hned vsadil do kapot i novy tahokov a ramečky kole

Vloženo: 25.04.2014
    Uskutečněno: 25.04.2014
  • Trocha tunningu

Už nevim kde jsem to zahlid,ale zalibilo se mi to natolik že jsem to musel mit taky (s) :-P :-DD a taky sem konečně doďelal tu třeti vstvu kryciho laku a konečně to ma ten spravny lesk :-D :-D :-D

Vloženo: 22.04.2014
    Uskutečněno: 22.04.2014
  • Jen tak

Po včerejši velikonočni jizde do vitkova jsem dnez nevydržel a musel sem se jen tak projet :-P B-) Vyrazil sem smer Bystřička,ale ve Frenštaťe sem to stočil spatky bo jsem viďel že nad rožnovem chčije jako prase (n) tak

Vloženo: 20.04.2014
    Uskutečněno: 20.04.2014
  • Novy nastřik

Tak cely tyden po dopolednech protože mam odpoledni šichty sem si hral a hral a hral,vruce airbrushovou pistoli a puvodňe sem chtel jenom par plaminku na blatnik a nadrž,ale jak sem začal střikal tak sem se nemoh zastav

Vloženo: 18.04.2014
    Uskutečněno: 18.04.2014
  • Zase troška do mlyna.

Tož zas sobota na krku a ja se zase pustil do uprav mazlika :-DD :-P Vrhnulsem sem se na vyrobu noveho potahu na sedlo bo stare bylo trochu dorvane,ale chut na pivko zviťezila a tak sem si dal při strihani drošku do nos

Vloženo: 12.04.2014
    Uskutečněno: 12.04.2014
  • A ďilo se daři.

Neďele na krku,moje už se se mnou ani už nebavi jak se furt hrabu v mazlikovi,ale nevaďi,ju to přejde až ji prdel na mazlika posadim :-P :-DD |-) A mam vykitovano :-P malem sem přišel o ruky ale je hotovoa a priprave

Vloženo: 06.04.2014
    Uskutečněno: 06.04.2014
  • A je to tu zas 2 čast.

Tož sobota na krku a dobře sem se vyspal na nočni :-P :-D a tak sem se mohl pustit hned do prace na VFR (s) Začal sem kitovat kapoty a než mi zatuh kid dodal sem zas trochu chromu :-P pak broušeni,no asi mi upadnou pr

Vloženo: 05.04.2014
    Uskutečněno: 05.04.2014
  • A je to tu zas.

Při lešťeni meho předchoziho viraga sem si řikal tohle bude ta prava,nu což nebyla Ňejak mi na te virguli začal chybet ten pocit zrychleni co ma cestovka a tak šla zdomu a jeji misto obsadila moje nova VFR :-P tuhle

Vloženo: 05.04.2014
    Uskutečněno: 05.04.2014