Kawasaki KLE 500 (2004)

Vloženo 6.10.2013
Aktualizováno 2.7.2022

Deník motorky
Nalezeno 74 záznamů

• Žleby a Ležáky (3. výlet s manželkou)

Namlsaní předešlým výletem jsme se se ženou dohodli, že jakmile bude volná sobota, pěkné počasí a babička ochotná hlídat naše dítka, že si zase vyjedeme na nějaký pěkný motovýlet. Jak už jsem avisoval v předešlých zázna

Vloženo: 23.05.2016
    Uskutečněno: 07.05.2016
  • Český Šternberk a Blaník aneb druhý výlet s manželkou

Motorka je po technická a přezutá, prsty po dlouhé zimě svrbí. Čas vyrazit na motovýlet. :-) Kdo četl moje poslední zápisky, ví, že vždycky si najdu nějaký bod zájmu, abych jen tak zbůhdarma nejezdil sem tam. Navíc, po

Vloženo: 26.04.2016
    Uskutečněno: 23.04.2016
  • Přezutí + TK

Motorce propadla v říjnu technická, výlet s manželkou na Kokořín byl poslední jízda v loňském roce a pak už motka spala s občasným probuzením ( protočením), aby nabrala síly na další sezónu. Přední pneu už byla dost sje

Typ: Údržba
    Vloženo: 17.04.2016
    Uskutečněno: 17.04.2016
  • První výlet s manželkou - Kokořín

Nějaký ten rok mi trvalo, než jsem přesvědčil manželku, abych si mohl pořídit motorku. Od koupě již uplynuly dva roky. Již nějaký čas jsem se jí snažil přesvědčit, že jízda na motorce je skvělá věc, která se s ježděním v

Vloženo: 28.09.2015
    Uskutečněno: 26.09.2015
  • Za železnicí i filmovými místy

Po náročném sobotním výletě jsem si dal den pauzu ( i když pracovní),a ve sváteční pondělí si vyjel sám. Cíl byl jasný. Železniční muzeum Lužná. Po cestě se nachází i muzeum železnice ve Zlonicích u Slaného, tak jsem se

Vloženo: 09.07.2015
    Uskutečněno: 06.07.2015
  • Na jih Čech, tentokráte se sestrou

Prodloužený víkend, absence rodiny a hezké počasí, toť jasné znamení k vyjížďce na motorce. Původně jsem měl v plánu železniční muzeum v Lužné, ale sestra rozhodla za mne. " Na muzeum kašli, pojeď s náma do Nový Bystřic

Vloženo: 09.07.2015
    Uskutečněno: 04.07.2015
  • Motka pro bráchu, tentokráte ČZ

Brácha si usmyslel, že chce ČeZetu, takže již nějaký čas jsme oba pilně sledovali inzerce. Zhruba před čtrnácti dny jsme narazili na zajímavý kousek. S majitelem jsme se dohodli, že se o víkendu na ni přijedeme podívat a

Typ: Koupě
    Vloženo: 21.06.2015
    Uskutečněno: 14.06.2015
  • Toulky mladoboleslavskými okreskami a výjezd s Barony

Tento víkend jsem původně neměl v plánu nikam jet na motorce, ale malá dcera, budíc mne v pátek v 6 ráno, rozhodla jinak. Co dělat, když přede mnou je tak dlouhý den, navíc za oknem slunečno. Zajel jsem k tátovi, kde v

Vloženo: 10.05.2015
    Uskutečněno: 10.05.2015
  • První kilometry v roce 2015

Konečně se sešli tři hlavní podmínky pro motovýjezd. Pěkné počasí, volno v práci a trocha peněz. Na vyjížďku jsem se už těšil jako malý kluk, už v pátek jsem ze sedačky autobusu, kterým jezdím, sledoval se závistí všech

Vloženo: 13.04.2015
    Uskutečněno: 13.04.2015
  • Do hor na podzimní vyjížďku

Od letní motodovči motorka, chudinka stála v garáži. Je to neuvěřitelné, ale za celé léto jsem na ní nikam nevyjel. :-( Tento víkend jsem si řekl, že prostě musím a i kdyby se dělo nevím co, že se projedu, zřejmě letos

Vloženo: 27.10.2014
    Uskutečněno: 26.10.2014
  • Motka pro bráchu

Na poslední vyjížďce, kterou jsem podnikl se svým bráchou, jsem si dal za úkol vyvolat v bráchovi nadšení pro motorky. Dnes mohu říci, že se mi to povedlo. :-) Namlsán svezením se na sestřiném Báwu, začal Čenda ( brác

Typ: Koupě
    Vloženo: 01.06.2014
    Uskutečněno: 25.05.2014
  • Bratrský výlet Zubrnice a Ralsko

Motovýlet s bratrem Čendou, pro kterého to byly první samostatné kilometry na motorce poté, co udělal řidičák na mašinu. Svojí motorku ještě nemá, tak jsme poprosili naší sestru Zuzku a to zapůjčila svojí BB čili Black B

Vloženo: 06.04.2014
    Uskutečněno: 05.04.2014
  • Vyjížďka na klikaté silničky Vysočiny

Počasí o víkendu bylo meteorology slíbeno slunné s teplotami přes 15 st. a doslova volalo: "Vytáhněte vaše stroje z garáže a vyjeďte si!". I já poslechl. Dlouho jsem dumal nad cílem. Stala se jím Ledeč nad Sázavou a návš

Vloženo: 30.03.2014
    Uskutečněno: 22.03.2014
  • Brzké jaro 2014

Letošní zima nebyla krutá a docela rychle si sbalila fidlátka, což je podle mne je a jen dobře. S přibývajícími slunečními paprsky se mi zvedala chuť na projížďku na motce. Také jsem si kladl otázku, jak po zimě nastartu

Vloženo: 06.03.2014
    Uskutečněno: 06.03.2014