Kawasaki ER 6N (2008)

Aktualizováno 7.7.2011

Deník motorky
Nalezeno 50 záznamů

• Prodej UFOunka.....a život jde dál :-P

A je to tady těžké rozhodování bezesné noci UFOun míří k novému majiteli. Hned po šichtě jsem skočil na dopravní přepsat Kawu na nového majitele...správný kluk,opatrný... začínající motorkář - prostě mimozemšťan ideální

Typ: Prodej
    Vloženo: 03.07.2011
    Uskutečněno: 27.06.2011
  • Poslední vyjížďka :-(

Kupec na UFOna byl tak nadšený,že na 99% je Kawa prodaná a proto jsme s baťůžkem,který sice tvrdí že jsem blázen,ale stojí při mně vyrazili i přes mraky a nejisté počasí na poslední rozloučení s naším mimozemšťanem. Vzal

Vloženo: 03.07.2011
    Uskutečněno: 25.06.2011
  • Neplánovaný sraz s Negem.

Po dokončení montáže Gipra jsem se hodil do motohadrů a vyrazil na zkušební projížďku. Obloha hrozila deštěm,ale po přijetí k Hondě ve Frýdku-Místku (chtěl jsem omrknout 700 Alpíka) vykouklo sluníčko a tak krásně z poza

Vloženo: 20.06.2011
    Uskutečněno: 19.06.2011
  • Gipro.....montáž a výroba držáku.

Od HT jsem koupil už dlouho chtěný ukazatel převodu Gipro DS za skvělou cenu :-) přišel v pátek a hned v sobotu jsem se ho jal namontovat. Nacvaknutí na systémový konektor proběhlo velice rychle jen sundání nosiče a pár

Vloženo: 19.06.2011
    Uskutečněno: 18.06.2011
  • Sraz s KAMI-kadze v ZOO Svatý kopeček

Ráno jsem napsal Kami a Negovi jestli se nechcou sejít v Rajnochovicích na oběd. Bohužel celý víkend měli na starosti děti od sestry a proto si Kami udělala výlet do ZOO S.K. Olomouc tak teda jestli nechcem přijet,že by

Vloženo: 12.06.2011
    Uskutečněno: 11.06.2011
  • Staré Hamry .... aneb. zátah na motorkáře

Žena odjela s dětmi a kámoškou autem ráno na Malou Fatru,tak jsem se zeptal své neteře jestli mi nechce dělat baťůžek. Radostně souhlasila :-D vyrazili jsme na krásnou zatáčkovitou trasu směr Ostravice kolem přehrady Šan

Vloženo: 30.05.2011
    Uskutečněno: 29.05.2011
  • 2 Káwy

Dneska jsem vyfotil obě Káwičky novým mobilem vedle sebe. Všimněte si značek...to je k...náhoda :-D

Vloženo: 22.05.2011
    Uskutečněno: 22.05.2011
  • Mr. Scorpion namontován.

Nejdřív jsem dokončil vyčištění a promazání ložisek a čepů na kamarádově celopéru GT a výměny ložisek v předním náboji + brzdového obložení na zadním kotouči...ten pták už brzdil železem :-P No a protože začlo chcát a mn

Vloženo: 20.05.2011
    Uskutečněno: 20.05.2011
  • Laďák SCORPION

Konečně dorazil britský kolega...představuji vám pána s hlubokým hlasem mr. SCORPION :-) Tak teď snad budu slyšen :-P

Typ: Koupě
    Vloženo: 17.05.2011
    Uskutečněno: 16.05.2011
  • Sraz veteránů III

do třetice všeho dobrého a tohle je fakt NÁDHERA :-D http://www.youtube.com/watch?v=m8CCeqHhGJo&feature=mfu_in_order&list=UL

• Sraz veteránů II

a pokračujem koukat na tu KRÁSU http://www.youtube.com/watch?v=a181ekEpPwg

• Sraz veteránů

Při cestě za ženou do Rajnochovic jsem měl štěstí a narazil na sraz auto-MOTO veteránů myslím že přímo v Kelči. Tak jsem se zastavil a byla to paráda...,kam se hrabou ty naše nové vymoženosti :-Phttp://www.youtube.com/wa

• Rajnochovice

Podle Medarda měl déšť přijít až kolem 17 hodiny. Tak jsem zbalil foťák a pár věcí do malého tankbagu hodil se do látkových motohadrů s membránou a vyrazil za manželkou a Haňou do Rajnochovic,kde zrovna končili týdení do

Uskutečněno: 14.05.2011
  • Návštěva holek v bývalé práci.

Před noční šichtou jsem si potřeboval vyvětrat hlavu a tak jsem vyrazil na krátkou klasiku kolem komína a do "panenské" přírody, přehrada Morávka...prostě ta křišťálová voda mě fascinuje :-P Při zpáteční cestě s ještě st

Vloženo: 12.05.2011
    Uskutečněno: 11.05.2011
  • Výměna zadní pneu.

Jelikož,UFOunová zadní bačkora dosáhla kritického stavu a stav mého konta před výplatou taky :-) půjčil jsem si od neteře (teda ostuda... 40 na krku a ještě nemám chechtáky:-))3000,- a vyrazil do Moto-Miro pro vybranou M

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 12.05.2011
    Uskutečněno: 10.05.2011
  • S klukem na Eliminátoru

Po obědě jsme s klukem vyrazili na tatíkovém Eliminátoru prohlédnout si závod Hyundai v Nošovicích. Na Eloušovi proto, že je menší a né tak divoký jak UFOun. Počasí super jen k...fučijama i tak byla naše největší rychlos

Vloženo: 08.05.2011
    Uskutečněno: 08.05.2011
  • Vyjížďka "Šance" s Fukušimou

Sraz 12:30 u Tesca původně plánovanou akci Wevi jsme zavrhli a vydali se směr Frýdek po okruhu kolem Hyundaye a dál Frýdlant,Ostravice, kolem přehrady Šance po parádní kroutící se cestě s nádhernými výhledy Staré Hamry,B

Vloženo: 07.05.2011
    Uskutečněno: 07.05.2011
  • Zkouška nových páček.

Po výměně oleje jsem schoval UFOna a rychle si šel ohřát oběd abych stihl odpolední šichtu. Sotva zapípala mikrovlnka ozval se telefon z tiskáren že mám jít až na noční. Tak jsem v klidu poobědval a jelikož počasí zvalo

Vloženo: 06.05.2011
    Uskutečněno: 06.05.2011
  • Montáž lámacích páček.

Ráno jsem se nemohl dočkat a tak hned po snídani jsem se pustil do montáže CNC lámacích páček a rozšíření na zrcátka to vše z E-bay UK. Vše proběhlo bez nejmenších problémů sedly líp než originál :-) Po zkušební jízdě,

Vloženo: 06.05.2011
    Uskutečněno: 06.05.2011
  • Lámací páčky nastavitelné.

Dneska mi dorazili z E-bay UK hodně pomlouvané, nicméně nadherně a důkladně zpracované nastavitelné,lámací páčky z Tchajwanu. Montáž provedu zítra,jinak po prvním důkladném ohledání jsem nenašel,žádné krátké z bláta vyro

Typ: Koupě
    Vloženo: 05.05.2011
    Uskutečněno: 05.05.2011
  • Zrada UFOna

Dneska jsem si od taťky za odměnu,že jsem mu naleštil stroj půjčil Eliminátora a okusil co je to pohoda z nohama před sebou,nízko nad zemí a s rychlostí do 100km/h :-P Vyjížďka to byla super jeli jsme s baťůžkem směr Mor

Vloženo: 01.05.2011
    Uskutečněno: 28.04.2011
  • Morávka s rici07

Ráno jsem kámošovi vyměnil destičky na "kotvě" a potom jsem se ujal tatíkového Eliminátora automilititem jsem postříkal silně znečištěná místa (náboje,motor,rozetu) nechal působit a opláchl vodou z hadice. No a pak se h

Vloženo: 24.04.2011
    Uskutečněno: 23.04.2011
  • Nedělní "kapučíno" u Hanky

V neděli po obědě jsme já a baťůžek vyrazili provětrat hlavu od běžných starostí a UFOunkovi protáhnout písty,po staré cestě směr Frýdek, Ostrava, a kolem Jistebnických rybníků až kde?...no přeci na "kapučíno" do Motobar

Vloženo: 19.04.2011
    Uskutečněno: 17.04.2011
  • Motobar u Hanky

Ráno jsme chtěli vyrazit do Hradce nad Moravicí,ale můj milý baťůžek nakonec prohlásil že nepojede. (prý zima a opravdu velký vítr) Kolem půl druhé jsem se rozhodl že přeci jenom vyrazím aspoň na krátkou vyjížďku. Moje s

Vloženo: 10.04.2011
    Uskutečněno: 10.04.2011
  • Návštěva přehrady Morávka

Vyjížďka s baťůžkem na Morávku...UFOunek šlape jedna báseň :-D Ujeto 91,69km v čase 1:31:30h,průměrem 60,13km/h a maximálce 161,56 km/h

Vloženo: 04.04.2011
    Uskutečněno: 04.04.2011
  • Relexní proužky

Po umytí a naleštění UFOna (k...zasviněn při jízdě na sraz a žehnání motorek v Opavě) jsem konečně nalepil reflexní proužky,které jsem měl doma už 4 měsíce :-P

Vloženo: 03.04.2011
    Uskutečněno: 03.04.2011
  • OPAVA ....sraz a požehnání našich ocelových ořů :-)

Ráno 2.4. jsem vyrazil na parkoviště k Tescu v Těšíně, kde jsme měli dohodnutý sraz s Rici07,LiboremCBR,Fukušimou a ještě pár kluky i baťůžci se přidali :-) Kolem tři čtvrtě na deset jsme vyrazili směr Opava. Počasí nic

Vloženo: 08.04.2011
    Uskutečněno: 02.04.2011
  • Zkouška max speedu.

Neteř byla doma a tak jsem se zeptal zda li se nechce proletět spolu s UFOunkem trošku vesmírem (kolem komína). Samosřejmě radostně souhlasila a v mžiku byla připravená ve skafandru :-P Jeli jsme kde nás mléčná dráha ved

Vloženo: 04.04.2011
    Uskutečněno: 30.03.2011
  • Detaily bižutérie a blatníku na UFOunkovi

A takhle vypadá UFOun po tuzingu na sluníčku:-P :-D

Vloženo: 27.03.2011
    Uskutečněno: 27.03.2011
  • Oprava bočního plastu

Po návratu z evidenčky jsem zjistil,že mi začal praskat boční plast kolem vrchního šroubu. Podlepil jem ho plastem vyříznutým z pružného jídelního tácu mezi něj a rám přidal gumový silentblok a pod hlavu šroubu plastovou

Typ: Oprava
    Vloženo: 27.03.2011