Yamaha XV 1900 Raider (2008)

Vlastník Pepa004
Vloženo 28.2.2019
Aktualizováno 9.3.2019

Deník motorky
Nalezeno 55 záznamů

• III. Cvikovské žehnání motorek

Udělalo se nějak hezky, i když na můj vkus až nějak moc :-P No, ale co už.. v Cvikově se koná již třetí žehnání motorek u kostela Sv. Alžběty, tak co bych dělal doma. Mám to trochu dál tak jsem chtěl vyrazit o něco dř

Vloženo: 20.06.2021
    Uskutečněno: 19.06.2021
  • 12. Žehnání motorek Vacenovice

V pořadí již dvanácté žehnání ve Vacenovicích se opravdu povedlo. Počasí bylo přímo ideální. Právě proto taky dorazil opět rekordní počet motorkářů a motorkářek a pořadatelé měli co dělat by nás všechny seskládali okolo

Vloženo: 08.06.2021
    Uskutečněno: 06.06.2021
  • Chopperstart 240. Soběšín

Konečně jsme se dočkali počasí které patří k letní pohodě a ježdění na motorce. A vyšlo to pěkně na sobotu kdy náš kamarád a motoguru Had naplánoval už 240cátou vyjížďku. Tentokrát se zastávkou na gáblík u Rybiček a poto

Vloženo: 06.06.2021
    Uskutečněno: 05.06.2021
    Tachometr: 31996km
  • MERY moto sraz ( vyjížďka )

Počasí se nám nějak pokazilo a sobota nebyla moc nakloněna jakékoliv činnosti na motorce, alespoň co se Moravy týká. Můj pohled padl na akci nedaleko Hradce v Předměřicích. MERY moto sraz byla rozumná volba, jak se po

Vloženo: 24.05.2021
    Uskutečněno: 22.05.2021
  • Chopperstart 236 - Rychlý Doupě

Květnové počasí je jako na houpačce, jistota víkendového azura je jen bláhový sen a proto plnohodnotné letní počasí toto úterý prostě nedovolilo nic jiného, než vytáhnout mašinu z garáže a vyrazit na cestu. Kam ale vyra

Vloženo: 11.05.2021
    Uskutečněno: 11.05.2021
  • Chopperstart 237 Májová

A máme tady zase první májový den. Dnešní první květen připadl na sobotu a s počasím to nevypadalo moc dobře. Tradice je ale tradice a musí se dodržovat. Takže na benzínce v Černé za bory se sešlo 43 motorářů a motork

Vloženo: 02.05.2021
    Uskutečněno: 01.05.2021
  • Chopperstart 236 - Poděbradská

Konečně je to tady ! :-D První , trochu nelegální , trochu na tajňačku , ale akce venku na motorce na silnici v partě lidí. I přes počáteční problémy, které provázely celý letošní úvod do motorkářské sezóny se našla

Vloženo: 28.04.2021
    Uskutečněno: 25.04.2021
  • Výměna oleje

Jelikož se nám udělalo docela hezky ( platí jen pro tento víkend :! ) tak mě to to konečně donutilo uskutečnit plánovanou výměnu oleje. Na podzim jsem to porád odkládal, že bude čas a ono je to tady. Pokud chci jezdit

Vloženo: 10.04.2021
    Uskutečněno: 10.04.2021
  • 14. Josefov 2020

Už tradiční čtrnácté setkání v císařské pevnosti Josefov na moto mši k ukončení sezóny. Nevím čím to je , ale snad všechny ročníky probíhali v naprosto ideálním počasí, ten letošní nevyjímaje. Je vidět, že přímluvy asi

Vloženo: 20.09.2020
    Uskutečněno: 19.09.2020
  • ERPEER Motopárty - vyjížďka

Víkendová akce nabitá spoustou muziky. Každý rok je to bomba a letos navíc vyšlo luxusní počasí. Jenže ... Situace je taková, že pobývat někde ve větším počtu lidí je ošemetná věc. Přiznám se rovnou, jsem v tomhle doce

Vloženo: 13.09.2020
    Uskutečněno: 19.09.2020
  • 4. motosraz Lazníky 2020

Původně jsem chtěl zůstat doma, jelikož celý týden strašili s bouřkama a kroupama a kdo ví čím vším ještě , nakonec jsem ale neodolal a vyjel do nádherného sobotního dne. ;-) Kdyby takovou předpověď vydali v KLDR tak u

Vloženo: 28.06.2020
    Uskutečněno: 27.06.2020
  • III. Dačická Dračí jízda

Na tuhle akci jsem se hodně těšil, nezklamala mě ani tentokrát. Na plácku v Hradecké ulici v Dačicích se sešla hezká řádka strojů. Co ročník to větší počet účastníků. Zajištěný byl stánek s občerstvením ( výborná klobás

Vloženo: 14.06.2020
    Uskutečněno: 13.06.2020
  • Motomše HOG Ostrava - div. Hranice

V sobotu 30.5. se konala již tradiční (11. ročník :-DD ) motomše v kostele Chrámu Páně stětí sv. Jana Křtitele na náměstí TGM v Hranicích na Moravě. Sešel se úctyhodný počet strojů , především značky Harley Davidson

Vloženo: 31.05.2020
    Uskutečněno: 30.05.2020
  • Jarní vyjížďka s Motoklubem Hranice

Tak se to konečně rozjíždí. I přes nepřízeň osudu v době "Koronavirové" se podařilo uspořádat skvělou akci s Motoklubem Hranice. Opožděná jarní vyjížďka stála za to. Počasí bylo perfektní tak proč se neprojet se skvělo

Vloženo: 17.05.2020
    Uskutečněno: 16.05.2020
  • Výměna Air filtru

Konečně jsem se dostal k výměně vzduchového filtru. Měl jsem za to, že ještě nějakou dobu to vydrží , ale když jezdím teď po silnicích a koukám jak je všude až neuvěřitelný sucho a jak se všude práší , musím to udělat hn

Vloženo: 12.04.2020
    Uskutečněno: 12.04.2020
  • Už to bylo potřeba - baterie

Jak jsem napsal v názvu , " Už to bylo potřeba " a to myslím vyměnit stávající , původní baterku. Sliboval jsem to už minulou sezónu dokonce jsem i koupil novou , ale nějak mě to nedonutilo k výměně. No a když jsem 1.

Vloženo: 04.04.2020
    Uskutečněno: 04.04.2020
  • Jak na Nový rok , tak po celý rok

Tato akce ofiko otevřela novou moto sezónu , prakticky nešlo udělat nic dřív :-P Venku pohoda a sluníčko , silnice suchý a bez soli , to by byl hřích nezačít právě na Nový rok. Tradiční místo srazu před brněnským Gra

Vloženo: 02.01.2020
    Uskutečněno: 01.01.2020
  • Vánoční jízda pro SOS Vesničku v Brně

Tak tu máme konec roku ( skoro teda ) a za okny vykukuje sluníčko mezi mraky a suchá silnice , tak proč se neprojet a spojit to s něčím užitečným. Na místě srazu se sešlo , jako každý rok , pěkně početná skupinka motor

Vloženo: 24.12.2019
    Uskutečněno: 24.12.2019
  • Přední guma, výměna

Tak jsem si myslel , že letošní sezónu doklepu už s tím co jsme měl obutý na předním kole a výměnu nechám až na jarní celkovou údržbu. Asi jsou ty silnice čím dál tím vostřejší , nebo co .. :! No každopádně vzorek 0,3

Vloženo: 18.09.2019
    Uskutečněno: 17.09.2019
    Tachometr: 20919km
  • X. Slavonická Mexická jízda

Jak využít volnou středu ? No to je jasný vyrazit na mašině na akci a Mexická jízda ve Slavonicích je jasný cíl. Počasí se trochu umoudřilo, ale kde jsou loňský teploty? no musíme si zvykat :-D Nwm jestli je to náh

Uskutečněno: 08.05.2019
  • X. Žehnání motorek Vacenovice

Nedělní požehnání ve Vacenovicích bylo hodně ve znamení chladného počasí. Nicméně to vyvážila jízda po opravdu skvělých silnicích po fantastický krajině Kyjovska. Kdo chtěl mohl absolovat samotnou mši v kostele ,nebo

Uskutečněno: 05.05.2019
  • Vítání Jara - Bruntál

Super akce na severu Moravy ve městě Bruntál , který nikdy nebude malý :-DD Celé náměstí bylo zaplněno motocykly všech možných značek. Doprovodný program neměl chybu , hrála živá muzika,Rotor, Key Features, Penzistor,

Uskutečněno: 04.05.2019
  • Tradiční velikonoční vyjížďka z Hořic do Krkonoš

Taky by se dalo říct , poslední cesta za sněhem :-D Jelikož se startovalo z Hořic poměrně brzo , musel jsme si přivstat a je pravda že ranní chlad mě poněkud zaskočil, avšak nepřemohl a dorazil jsem akorát. Jelo se

Uskutečněno: 22.04.2019
  • III.prostějovské velikonoční burácení

Bylo hezky, tak proč se někam nezaject podívat na Velikonoce, třeba do Prostějova. Sraz byl na parkovišti před obchodní pasáží Anděl a když jsem dorazil, byl jsem asi desátý. No co , řekl jsem si komorní akce , ovšem po

Uskutečněno: 21.04.2019
  • Krkonošské otvírání šoupátek

Začíná sezóna a všechno je nový, nová mašina, elán do života i díry na silnici . I přes trochu zimnějšího počasí , co se týká výšky rtuťového sloupce na teploměru , mě nebylo líto se zajet podívat do krásného města Hos

Uskutečněno: 20.04.2019
Předchozí