Yamaha XV 1900 Raider (2008)

Vlastník Pepa004
Vloženo 28.2.2019
Aktualizováno 9.3.2019

Výkonná svižná motorka pro kochačku i ostřejší jízdu.

Suzuki M1800 IntruderR: Špatně ovladatelná , těžkopádná (na můj vkus )

První dojmy - Překvapila mě opravdu velká porce kroutícího momentu a mile mě potěšily brzdy , na těžší stroj mají dobře odstupňovaný nástup a drží i při delším brždění. Ovladatelnost je skvělá ochotně se naklání v zatáčkách a vrací zpět , žádný přetahování se o řidítka .

Motorku bych doporučil pro - Motorka je určitě pro zkušenějšího jezdce co už má něco odjeto s podobným tipem motorky vzhledem k větší váze a výkonnějšímu motoru. Ocení ji jezdci s vyšší a taky robusnější postavou. Pro někoho kdo si chce užívat jízdu.

Doplňky na motorce - Odnímatelný čelní štít , Odnímatelný nosič kufru a brašen , Držák telefonu / navigace / USB zásuvka , Dobíjecí zásuvka

Vybral jsem si Yamaha Rider , a to nijak nezastírám , především pro její vzhled. Velké přední kolo vzadu šířka, klasický V-Twin , dokonalý vzhled i nadčasovost. Když se řekne velká motorka tahle to splňuje 10/10 .
Po odjetí pár kilometrů se mi potvrdilo moje očekávání z perfektního pocitu z jízdy, skvěle nadimenzovaný motor , odladěné brdy a ochota jít za plynem z každé zatáčky.
Prozatím jsem nenašel jedinou chybičku co by se dala vytknout , ale jistě nějaká bude , to přinese čas a km na silnici.
Motorka má odnímatelný čelní štít ,který se hodí a při vyšších rychlostech ,dost usnadňuje pobyt za řidítky. Možná bych uvítal o něco vyšší , vzhledem k postavě.
Doménou tohoto stroje jsou určitě kvalitní silice , v našich končinách sem spadají jen Silnice I. třídy a pokud se bude hezky klikatit v pěkné krajině bude to přímo esenciální záležitost. Ani dálnici se nemusí vyhýbat ,při cestování na delší vzdálenosti.

Myschan
Myschan napsal 27.09.22 v 08:54 10b.

Pěknej kousek

BAX
BAX napsal 22.06.20 v 08:28 10b.

jardamp
jardamp napsal 07.03.19 v 18:09 10b.

Tuhle krásku sedlám druhou sezonu a nemůžu se jí nabažit. Potvrzuju co jsi napsal. Chyby žádné. Skvělá volba,gratuluju.

LuckyLoser
LuckyLoser napsal 05.03.19 v 11:46 7b.

Už jsi svezl mámu? Bylo by celkem zajímavé hodnocení "druhé strany".

poohádka
poohádka napsal 04.03.19 v 15:19

Skvělá, jen tiše závidím. Až na šetřim tak jdu do ní.🤘