Yamaha XV 1900 Raider (2008)

Vlastník Pepa004
Vloženo 28.2.2019
Aktualizováno 9.3.2019

Vloženo: 28.04.2021, Uskutečněno: 25.04.2021, Stav tachometru: 30342 km, Zhlédnuto: 15x

Konečně je to tady ! První , trochu nelegální , trochu na tajňačku , ale akce venku na motorce na silnici v partě lidí.
I přes počáteční problémy, které provázely celý letošní úvod do motorkářské sezóny se našla skulinka právě pro tuto akci pořádanou, teď by se dalo říct " již legendou našich silnic " Hadem a partě kamarádů a přátel jedné stopy.
Počasí nebylo z rána moc kamarádský, ale 7°C se dalo ještě vydržet. Prostě jsem chtěl už vyjed a i kdyby padali kosmonauti v sedačkách jel bych stejně. Cesta super , z V. Bíteše přes Žďár n/Sázavou ( tam mě překvapilo sluníčko ) do Chrudimi a Pardubic, až na parkoviště před motorestem U Rohatého kola. Do 11:00 hodin se nás tam sešla docela početná sestava a mohlo se vyrazit pardubickým krajem až do Němčic kde byla plánovaná zastávka na gáblík v Penzionu Vigvam.
Počasí se docela umoudřilo a začalo být až nebezpečně hezky , cesta do Poděbrad proto byla naprosto luxusní. Parkoviště za 20cku v centru a hurá na korzo ke květinovým hodinám pro společnou fotku. V Poděbradech jako v lázeňském městě panoval docela čilý ruch a fungovaly i nějaké stánky. Cesta na zpět k Rohatému kolu vedla přes Chlumec a Lázně Bohdaneč, ale to už jsem nejel a zvolil jsem cestu k domovu přes Kolín , Čáslav , Jihlavu a Vel. Mez.
Skvělá první jarní vyjížďka , úžasná organizace na cestě , sršni lítali na každé křižovatce. Prostě takhle by to mělo vypadat vždycky.
Už se těším na další akci

Pedl (178) napsal 28.04.2021 v 17:49+1

Jako za "starých" časů

1 reakce

Pepa004
Pepa004 28.04.2021 v 19:06

Přesně tak , doufám že to už bude na pořád

• Orebikers - zahájení sezóny 2024

Tak tu máme léto, nezvykle už na jaře :-D Což se akorát hodí pro pořádání tradičního otevírání sezóny s Orebikers v Třebechovicích pod Orebem. Dokonalé zázemí v motohausu přivítalo hodně přes sto strojů. Posezení, kl

Vloženo: 07.04.2024
    Uskutečněno: 06.04.2024
  • Jarní Mosty

Je tady nová moto sezóna a jak jinak ji zahájit, než na tradičním otevírání Jarních Mostů. V letošním roce trochu zkalené skutečností, že místo „na mostě pod mostem“ je v procesu stavební opravy a tak se místo setkání mu

Vloženo: 02.04.2024
    Uskutečněno: 30.03.2024
  • Jak na Nový rok, tak po celý rok

Je tady Nový rok, a jako již tradičně připadá na tento čas setkání s kamarády motorkáři v Brně u stánku s tabákem před Grandem , již po dvanácté a následná společná jízda na Žuráň. Počasí nebylo úplně ideální, ale zažil

Vloženo: 14.01.2024
    Uskutečněno: 01.01.2024