BMW R 1200 RT (2015)

Aktualizováno 28.11.2017

Deník motorky
Nalezeno 10 záznamů

• Uzamykatelný držák navigace

Motorka jezdí úchvatně, funguje skvěle, ale pak přijde prostě chvíle, kde chcete odejít na chvíli od motorky. Jako jedna z mála motorek je plně zamykatelná pomocí dálkového ovladače. Přední přihrádky se zamknou společně

Vloženo: 28.02.2020
    Uskutečněno: 15.06.2019
  • Zahrádka na topcase

Po výjezdech po širokém okolí ve dvou nás nutí přesouvat zavazadla všude různě. Či nás to omezovalo nějaké i vzít. Proto jsme začali koukat po možnostech uchycení či ukotvení věcí. Líbila se nám právě ona zahrádka na top

Vloženo: 27.01.2019
    Uskutečněno: 14.04.2018
  • Tankpad a ochranné polepy

To co máme rádi na motorkách je i tankpad. Jelikož jsme lidi s vyvinutějším bříchem, tak si nechceme poškrábat nádrž. Jenže krásný tankpad prodávali pouze v jednom německém obchodě, který nebyl ochotný posílat do zahrani

Uskutečněno: 04.01.2016
  • Optimate

Důležitý prvek motocyklu je baterie a jelikož je problém s baterií, která je bůhví kde. Tak nakonec jsme si pořídili Optimate 4 can-bus edition. Je to opravdu perfektní mašinka. Už byla dodaná s konektorem do 12 V zásu

Typ: Koupě
    Uskutečněno: 31.12.2015
  • Doplněk topcasu

Jako dárek jsme si pořídili k Vánocům nové hračky. Do RT jsme si pořídili síť. Do víka jsme potřebovali na uchycení rukavic a různých příslušenství. Vymysleli jsme, kde ji uchytíme. Nakonec jsme si museli do skoro nov

Uskutečněno: 28.12.2015
  • Přelakování topcasu

Tak se povedlo. Po kamarádovi, který měl kamaráda jsme zjistili číslo barvy a po dalším známým jsme nakonec se dohodli, že nám ho za jeden týden přestříkal a trefil to naprosto přesně. Podívejte se sami na výsledek naše

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 31.07.2015
  • Polepy

Když už topcase, tak polepy na něj. Nejhlavnější jsme řešili vlaječky zemí, které RT-čko už navštívilo. Pár polepů na motorku a nějaké malé lepenky dovnitř topcasu. Vypadá to pěkně a každému se to líbí (y)

Uskutečněno: 15.07.2015
  • Topcase

Důležitý doplněk je i Topcase a i ten jsme pořídili. Nakonec jsme si vzali přímo z BMW. Instalace úplně jednoduchá jelikož plotna se řešit nemusela. Jen se to nacvaklo na původní plotnu již z výroby dodanou. Jediný co

Uskutečněno: 01.07.2015
  • Tankvak

Na občasné vyjížďky jsme si vybrali z Touratechu malý tankvak přímo stavěný na R 1200 RT. Tankvak je to dobrý. Základní parametry na kratší výlety jsou přesný. Design je špičkový a materiály opravdu stojí za to ;-)

Uskutečněno: 31.05.2015
  • Kryt válců

Tak jako první co řešíme na motorce je ochrana u boxer motoru to platí dvojnásob. Padací rám nás zatím nenadchnul a tak jsme si sehnali pouze kryty na válce od firmy Touratech ;-) . Instalace byla jednoduchá a snadná.

Uskutečněno: 01.05.2015